Hadí print na lodičkách s manažérkou Veronikou

Milované aj nenávidené. Všetky dobre vieme, aký je to pocit stráviť rušný deň v lodičkách, ale aj tak sa ich nikdy nevzdáme. Veď prečo by sme to robili, keď na nás vyzerajú úžasne a v balerínkach mužom srdcia nezlomíme. S topánkami Quazi od CCC bude krok na vysokej nohe o poznanie príjemnejší.

Hadí print

 Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Bláznivý apríl

? Dnes testuje: Regionálna manažérka CCC Veronika Miháliková

? Topánky: CCC Quazi 34,95 €

 

Tohtotýždňová testujúca Veronika je módna maniačka a nakupovanie považuje za svoje hobby. Rada sa obliekam štýlovo. Svoj šatník pravidelne obohacujem o trendové kúsky, ktoré často kombinujem so svojimi obľúbenými. Nájdete u mňa veľa druhov šiat a smart kúskov oblečenia,“ hovorí sympatická brunetka.

Túžbu módne sa odviazať môže niekedy limitovať pracovný dresscode. Veronika má v tom ale jasno. „V práci preferujem jemnú eleganciu. Najlepšie sa cítim v oblečení, ktoré mi strihovo sedí a vystihuje moju aktuálnu náladu,“ vysvetľuje.

Výber topánok

„Pri výbere obuvi sa vždy sústredím na to, aby boli ľahko kombinovateľné k rôznym druhom oblečenia. Napríklad  lodičky sú pre mňa šperkom k outfitu. Rada si kupujem kvalitné a pohodlné kožené modely, ktoré dokážem mať obuté počas celého dňa,“ opisuje Veronika svoje zásady pri nakupovaní.

Hadí print         Hadí print

Keďže máme apríl, bola by škoda ostať pri monochromatických lodičkách. Boom okolo zvieracích printov doposiaľ neutíchol a módny svet už niekoľko sezón žije leopardími, hadími a krokodílími potlačami. Kombinovať ich musíme s rozumom a citom, aby výrazný vzor ostal pomyselnou čerešničkou na outfite. Zamerajte sa na detaily a doplnky ako napríklad topánky alebo kabelky.  

Hadí print

Skúsenosti a hodnotenie

Napriek výraznosti hadieho vzoru, sú vybrané lodičky skutočne univerzálne a dobre kombinovateľné. Vyzerajú dobre v kombinácii s jednoduchými tmavomodrými džínsami ako u Veroniky a rovnako chic k malým čiernym. Širší stĺpcový podpätok poskytuje väčšiu stabilitu a nemusia sa ho báť ani ženy s obdarenejšími lýtkami. Tento typ lodičiek im zalichotí viac než  ihličky.

„Topánky som si vybrala kvôli tomu, že sú elegantné, ale zároveň výnimočné svojou farebnosťou. Ľahko sa dajú skombinovať s menej extravagantnými kúskami. Pre mňa je veľmi dôležité, že sú stabilné kvôli svojmu mohutnému podpätku a opticky zoštíhľujú postavu,“ uzatvára testujúca Veronika.

Celkový dojem: 

Hadí print

Farba: 5

Pohodlnosť:  4

Variabilita nosenia: 4

Módnosť:  4

Materiál:  4

 

Topánky z línie Quazi zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 34,95 €.