Jarné topánky s blogerkou Lau Ren

Zbavujete svoj šatník typicky zimných kúskov?

Pozor, obľúbených členkových topánok sa nemusíte vzdávať ani na jar. Postačí vybrať tie s tenšou podrážkou, perforáciou alebo vymeniť čierne modely za pestrejšie. Trendy strieborný kúsok z kolekcie Jenny Fairy od CCC pre vás na vlastných nohách otestovala blogerka Lau Ren.

jarné topánky s blogerkou Lau Ren

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Jarné topánky

? Dnes testuje: blogerka Lau Ren

? Topánky: Jenny Fairy od CCC 29,95 €

23-ročná Laura blogujúca pod pseudonymom Lau Ren sa vo svojom voľnom čase realizuje ako modelka aj fotografka. Zmysel pre estetiku nezaprie ani v spôsobe obliekania, v ktorom, ako sama hovorí, miluje živelnosť a nespútanosť. „Môj štýl sa nedá definovať jedným slovom, v móde sa snažím byť originálna. Mám rada boho chic obohatený o prvky vintage a streetstylu,“ hovorí rodáčka z Oravy.

Výber topánok

Považujete metalické čižmičky za príliš extravagantný kúsok do vášho šatníka? Strieborný odtieň možno zvádza na to, aby sme ich zaškatuľkovali ako párty topánky. Vkusne ich skombinujte a pokojne v nich vyrazte do práce alebo na nedeľný obed so svokrovcami. „Bežne sa mi stáva, že na večernú akciu alebo recepciu musím utekať priamo z práce. Preto musia byť topánky, ktoré si ráno obúvam, pripravené na všetko. Tieto mi oddane poslúžia v škole, práci či na spoločenskej akcii,“ vyzdvihuje Lau Ren všestrannosť členkových čižiem.

        

Skúsenosti a hodnotenie

Vyššie topánky s otvorenou špičkou sú túto sezónu v kurze, no niekoľkocentimetrový podpätok môže byť menšou skúškou pre naše chodidlá. Ako to vidí Lau Ren? „Mať obuté pohodlné topánky je predpokladom, že dňom plným výziev budem kráčať rozvážne a sebavedomo. Aj preto som si vybrala topánky na stĺpcovom podpätku, ktoré v testovaní obstáli na výbornú. Topánky sa mi nechcelo vyzuť ani po ôsmich hodinách nepretržitého nosenia,“ uzatvára.  

jarné topánky s blogerkou Lau Ren

Celkový dojem

? Materiál: 3

? Farba: 5

? Pohodlnosť: 5

? Variabilita nosenia: 3

? Módnosť: 4

 

 

Topánky z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 29,95 €. Blogerku Lau Ren nájdete na blogu www.laurinstyle.com a na Instagrame ako @lauismyname.