Pre malých aj veľkých s mamičkou Barborou  

Leto prináša pestrú paletu príležitostí na nový outfit, a ku každému by sa hodili iné topánky. Ako si vybrať, aby ste nemali plnú skriňu topánok a pritom si každý člen rodiny našiel to svoje. Inšpirujte sa výberom dvojnásobnej mamičky Barbory, ktorá seba aj svoje ratolesti obula do pohodlných topánok CCC.

Pre malých aj veľkých

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Do horúcich letných dní

? Dnes testuje: mamička Barbora s deťmi    

? Topánky: Lasocki od CCC 34,95 €

Letná sezóna sa blíži k svojmu vrcholu, a preto sme pre vás pripravili menšie prekvapenie. Tento týždeň pre nás letnú obuv od CCC testovala mamička Barbora s dvomi malými asistentmi – dcérou Paulínkou a synčekom Igim. Ako vyzerá šatník dvojnásobnej mamičky na plný úväzok? „Úprimne, na elegantnosť som na materskej trochu zanevrela, momentálne uprednostňujem športový a pohodlný štýl – jednoducho taký ku dvojkočíku. V pohodlnom oblečení, ako sú pohodlné šortky alebo ležérny top, ma v tomto teple stretnete asi najčastejšie,“ vysvetľuje Barbora.

Pre malých aj veľkých        Pre malých aj veľkých

„Čo sa týka obutia, denne behám za malými, takže potrebujem spoľahlivé topánky, ktoré vydržia. Všetky mamičky mi určite dajú za pravdu, že beh za jedným dieťaťom, nieto ešte za dvomi, je samostatná športová disciplína,“ smeje sa mladá mamička.  

Pre malých aj veľkých

Výber topánok

Pre malých aj veľkýchKto by v lete minimálne raz neobul sandáliky? Aj keď sú mimoriadne ľahké na nosenie, pri výbere by sme mali byť aj tak obozretné. Ak obľubujete remienkové sandále, dbajte na to, aby remienky boli vyrobené z kože a nie z umelej hmoty. Plastové totiž nepovolia, zostanú tuhé a pri dlhšom kontakte s pokožkou môžu páliť. „Pri výbere topánok je pre mňa najdôležitejšia pohodlnosť, aby ma po celodennom behaní neboleli nohy. Presnejšie, aby ma netlačili a nešmýkali sa, keď som stále v pohybe za deťmi,“ opisuje sympatická blondína.

Barbora nám prezradila, že do CCC chodiť nakupovať pravidelne každú sezónu. Z nákupov naboso neodchádzajú ani jej dve ratolesti, ktoré nám takto pekne zapózovali. Obe majú topánočky z ľahkého látkového materiálu s detskými motívmi, ktoré im Barbora takto šikovne zladila s oblečením. Igimu padli do oka modré s autíčkami a Paulínka si vybrala žlté so včielkami.

Vyhodnotenie:

Myslíte si, že sa Barbore jej topánky osvedčili? „Sú naozaj pohodlné ako papučky. Určite je to aj vďaka kvalitnému koženému materiálu. Noha sa mi v nich nepotí a dobre držia aj na členku,“ opisuje svoju spokojnosť.

Rovnako nám prezradila, aké bude ich využitie v nasledujúcich dňoch.Určite mi poslúžia na prechádzkach s deťmi alebo keď potrebujem rýchlo vybehnúť na nákup. Rovnako si ich viem dobre predstaviť na letnej terase v kombinácii s letnými šatami. Odporúčam ich všetkými desiatimi mamičkám a rovnako aj ženám, ktorým sa nechce v skrini skladovať desať párov letných sandálov,“ uzatvára Barbora.

Celkový dojem:

Pre malých aj veľkých? Materiál: 5

? Farba: 4

? Pohodlnosť: 5

? Variabilita nosenia: 5

? Módnosť: 3


Model z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 34,95 €. Detské topánky CCC zakúpite vo vybraných kamenných predajniach za 7,95 €.