Romantika pod čerešňou s blogerkou Lapkinn

Nestihli ste prvomájový bozk pod čerešňou? Nevadí! Máte ešte viac ako 240 dní v tomto roku na iné romantické rande. A ktoré topánky sa hodia viac k láskyplným chvíľkam než lodičky z kolekcie Jenny Fairy od CCC?   

s blogerkou Lapkinn

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Máj lásky čas  

? Dnes testuje: blogerka Lapkinn

? Topánky: Jenny Fairy od CCC 19,95 €

Blogerka Linda Babušík Adamčíková, známa ako Lapkinn, je dámou na mieste. Na lodičky a elegantný štýl obliekania jednoducho nedá dopustiť. „Milujem francúzsky štýl obliekania. Najlepšie sa cítim v šatách a sukniach. Tie jednoznačne u mňa vyhrávajú,“ hovorí.  

Ak by ste náhodou nevedeli, Linda sa piatym rokom venuje svojmu blogu, za ktorý si v roku 2015  vyslúžila ocenenie Blogerka roka v kategórii Móda. Okrem blogovania je v súčasnosti aj hovorkyňou na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, kde si popritom stíha robiť doktorát z politológie.

Keďže máme máj – lásky čas, určite nám viacerým v kalendári bliká romantické rande. Ak zúfalo dumáte čo na seba, inšpirujte sa májovým outfitom blogerky Lapkinn. Obľúbená sukňa tentokrát chýbala a nahradili ju svieže culottes. Nohavice v midi dĺžke sú vhodnou alternatívou, keď nemáte vyslovene ženskú náladu, ale chcete sa cítiť štýlovo a pohodlne. Ružová farba a volány na ľahkom svetríku podčiarkli atmosféru najromantickejšieho mesiaca v roku. My v redakcii tomuto outfitu dávame pomyselnú „zelenú“.

Výber topánok

„Tento pár lodičiek zvyknem nosiť veľmi často a pri viacerých príležitostiach – na drink s kamarátkou, do práce a v tomto outfite som ho zvolila na nákupy do mesta. Keďže sú lodičky veľmi pohodlné, vydržím v nich bez problémov aj hodiny nakupovať,“ hovorí s úsmevom blogerka.

s blogerkou Lapkinn    s blogerkou Lapkinn

Vrúcny vzťah k podpätkovým topánkam Linde určite viaceré v dobrom závidíme. Pre tie, ktoré si v lodičkách až tak neveria, odporúčame neignorovať dobre mienené rady predavačky a s novými topánkami si zakúpiť aj gélové alebo penové vložky pod chodidlo a pätu. Chôdzu vám značne spríjemnia a uľahčia.

Vyhodnotenie:

A ako sa v lodičkách kráčalo našej testujúcej blogerke?  „Perfektne! Tento pár považujem za najpohodlnejšie lodičky, ktoré mám doma. Najradšej by som si ich zadovážila aj v ďalších farbách,”  zamýšľa sa Lapkinn.

A prečo by aj nie? V predajniach CCC tento model nájdete ohnivej červenej, romantickej staroružovej a nestarnúcej čiernej.

Celkový dojem:

? Materiál: 4

? Farba: 3

? Pohodlnosť: 5

? Variabilita nosenia: 4

? Módnosť: 3

 

Topánky z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 19,95 €. Blogerku Lindu nájdete na blogu www.lapkinn.com a na Instagrame ako @lapkinn.