Tenisky na každý deň s manažérkou Adrianou

Pamätáte si na časy, kedy sa tenisky nosili zásadne v kombinácii s džínsami alebo teplákmi, najčastejšie do fitnes centra alebo na vychádzku so štvornohým miláčikom? Dnes je športová obuv hitom nielen pre najväčších fashionistov, ale aj pre milovníkov komfortu. Ako v našom testovaní obstáli tenisky z koženej kolekcie Lasocki od CCC?

Tenisky na každý deň

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Jarné topánky

? Dnes testuje: Regionálna manažérka CCC Adriana Kaličáková

? Topánky: CCC Lasocki 44,95 €

 

Na nadčasový kožený kúsok sa tento týždeň pozrelo prísne oko zo samotného CCC. Konkrétne pani Adriana Kaličáková, ktorá pracuje ako regionálna manažérka. Ako to vyzerá u nej v šatníku? „V súkromí asi najviac nosím ležérnu eleganciu. Zato v práci, keď ma čakajú stretnutia, nábory zamestnancov alebo otvorenie novej predajne, vtedy sa rada odprezentujem aj v lodičkách našej značky Lasocki,“ hovorí Adriana.

Snáď každá z nás má tú svoju farbu, po ktorej siahne častejšie než po iných odtieňoch. „Z farieb preferujem klasické odtiene ako červenú, parížsku modrú a občas zaexperimentujem s lososovo ružovou,“ hovorí Adriana.

Výber topánok

Po podpätkových topánkach najčastejšie siahame z dôvodu, že chceme vyzerať sebavedomejšie, elegantnejšie a poniektoré aj štíhlejšie. Pár centimetrov k dobru si pridáte aj o niečo pohodlnejšou metódou.

„Tenisky na výraznejšej platforme som zvolila aj preto, lebo mi opticky predĺžia postavu. Tmavá modrá je univerzálna, dá sa dobre kombinovať. Navyše počas pracovného dňa dosť často šoférujem, preto som  vybrala  topánky na rovnej podrážke,“ vysvetľuje Adriana.

Tenisky na každý deň

Skúsenosti a hodnotenie

Potrebujete vyzerať elegantne, ale nie prehnane naškrobene? Namiesto kostýmu do práce si oblečte ležérne cigaretové nohavice, blúzku a topánky na štýl tenisiek v neutrálnom odtieni. Pokojne sa inšpirujte Adrianiným výberom.  Budete nielen vyzerať, ale takisto sa cítiť skvele.

„V topánkach sa mi chodí pohodlne. Sú kožené a navyše majú perforovanie. To znamená, že noha dýcha po celý deň. Tenisky sú stabilné a majú pohodlnú stielku. To má vplyv nielen na chodidlo, ale aj na celkové držanie tela,“ uzatvára Adriana.

Celkový dojem:

Tenisky na každý deň

?Farba: 4

?Pohodlnosť:  5

?Variabilita nosenia: 3

?Módnosť:  3

?Materiál:  5

 

Topánky z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 44,95 €.