SPÄŤ
Topánkové hity

Trendy v kancelárii s manažérkou Alenou

Od: Henrieta Karabova 21.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Tento rok nám čerešne odkvitli ešte pred prvým májom a naopak letné teploty na nás vybafli už začiatkom mesiaca. Ak ste topánky do teplých dní ešte nenašli, inšpirujte sa výberom marketingovej manažérky spoločnosti CCC Aleny Langovej, ktorej do oka padli hneď dvoje sandáliky. Jedny červené a druhé tmavomodré z kolekcie trendovej obuvi Jenny Fairy od CCC.

 

Trendy v kancelárii s manažérkou Alenou

 

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Máj – lásky čas  

👠 Dnes testuje: marketingová manažérka CCC Alena Langová    

👠 Topánky: červené Jenny Fairy 29,95 € a modré Jenny Fairy 24,95 €

 

Trendy v kancelárii s manažérkou AlenouHneď dva svieže kúsky pre nás testovala marketingová manažérka CCC Alena Langová. „Väčšinu dňa trávim v práci, a tu preferujem elegantný štýl obliekania. Mám rada klasické, nadčasové a ľahko kombinovateľné kúsky. Rada nosím šaty a sukne a napriek tomu, že som vysoká, milujem lodičky. Nosím ich takmer denne, bez ohľadu na to, či mám oblečené šaty alebo nohavice,“ vysvetľuje.

Hovorí sa, že naše oblečenie vypovedá o tom, aký spôsob života vedieme. Aj keď musíte v práci pôsobiť seriózne alebo dodržiavať určitý dresscode, váš outfit nemusí ani za týchto okolností vyzerať  uniformne. „Keďže moje oblečenie je viac menej konzervatívne, tak topánky a kabelka sú často tým výraznejším prvkom, ktorý celý outfit oživí,“ rozpráva Alena Langová.

Výber topánok

Hoci je Alena Langová dennodenne obklopovaná tými najštýlovejšími topánkami, predsa však existuje jeden typ letných topánok, ktoré nosí najradšej.Preferujem otvorené topánky, lebo je to pre nohy príjemnejšie, a keďže zvyknú teplom opuchnúť, aj pohodlnejšie. A tento rok prišlo leto veľmi skoro, práve preto som si vybrala tieto topánky, ktoré sú síce vysoké, originálne, ale aj vzdušné a pohodlné na nosenie,“ vysvetľuje.

V lete sa na oblečení, ale aj topánkach nosia výraznejšie farby ako červená, modrá, žltá, oranžová alebo ružová. Spravidla najťažšie je rozhodnúť sa len pre jednu. „Som v tomto typická žena a nevedela som sa rozhodnúť medzi modrou a červenou, medzi ihličkovým podpätkom a klinovým, tak som si vzala oboje. Sú dokonalým šperkom mojich outfitov a myslím, že toto leto si poriadne užijú,“ smeje sa.

 

Vyhodnotenie:

„Žijem si na veľkej nohe a výber v číslach 41/42 nie je ideálny. Práve preto často siahnem po menšom čísle, ktoré ale musí byť z kvalitnej kože a v komfortnom strihu. Naša kolekcia Lasocki je v tomto pre mňa úplne ideálna. V lodičkách Lasocki vydržím chodiť celý deň. Koža sa pekne prispôsobí chodidlu a strihy sú veľmi pohodlné. Dokonca sa mi v nich aj dobre šoféruje,“ hovorí Alena Langová.

 

Trendy v kancelárii s manažérkou Alenou

 

Dnes už našťastie nemusíte mať nohy ako Popoluška, aby ste zohnali topánky presne podľa vášho vkusu. V predajniach CCC si nájdete „tie svoje“ bez toho,  aby ste si museli urezať z prstov alebo sa cítili nekomfortne. Od najmenšej tridsaťpäťky až po najväčšiu štyridsaťtrojku. „Hoci testované sandále nie sú kožené, musím povedať, že ma nesklamali. Kráča sa mi v nich naozaj pohodlne,“ dodáva marketingová manažérka Alena Langová.

Celkový dojem:

Trendy v kancelárii s manažérkou AlenouČervené

👠 Materiál: 4

👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 5

👠 Variabilita nosenia: 5

👠 Módnosť: 4

 

 

Trendy v kancelárii s manažérkou AlenouModré:

👠 Materiál: 4

👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 4

👠 Variabilita nosenia: 4

👠 Módnosť: 5

 

 

Červené sandálky na podpätku z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 29,95 € a modré platformy z línie Jenny Fairy za 24,95 €.

womangalérie VŠETKY