Vôňa leta na nohách s hairstylistkou Anettkou

Napriek tomu, že podľa kalendára leto ku nám ešte nedorazilo, počasie i teploty nás doslova presviedčajú o opaku. Takže sme už dávno vytiahli ľahučké letné topánky a sandáliky, v ktorých sa nielen skvele cítime, ale aj výborne vyzeráme. Mimochodom, najlepším príkladom toho, že je to pravda, je aj hairstylistka Anettka, ktorá je exkluzívnou poradkyňou internetového portálu www.woman.sk v oblasti starostlivosti o krásu vlasov a vlasového dizajnu.

Kto tento týždeň testuje?

Téma mesiaca: Máj – lásky čas

Dnes testuje: Anettka Rajčáková, hairstylistka a exkluzívna poradkyňa  www.woman.sk

Topánky:  Espadrilky Jenny Fairy od CCC 19,95 € a Sandále Jenny Fairy od CCC 15,95 €

 

s hairstylistkou Anettkou

 

Hairstylistka Anettka je športovo-elegantný typ a rada si oblieka nohavice, najmä džínsy. Samozrejme, keď je príležitosť, nepohrdne ani peknými šatami, v ktorých vynikne jej štíhla postava. Pokiaľ ide o topánky, má pre ne skutočnú slabosť. Nielenže si ich rada nakupuje doma, či na dovolenke, ale sa o ne aj vzorne stará a má ich pekne uložené v škatuliach.

 

s hairstylistkou Anettkou       s hairstylistkou Anettkou

 

Keďže v práci potrebuje pohodlnú obuv, najradšej nosí topánky na nízkych opätkoch,. Vo voľnom čase obľubuje tenisky alebo flip-flopy. Úplne iné je to cez víkendy, alebo večer, keď si chce niekam vyjsť – vtedy si obúva najradšej lodičky na vysokom opätku a veľmi sa jej páčia aj topánky s tigrím vzorom. Anettka sa nám priznala, že topánky si rada objednáva aj cez internet a má s tým dobrú skúsenosť.

Výber topánok

Počas teplých letných dní je také príjemné vybehnúť von v ľahkej a pohodlnej obuvi, v ktorej sa nohy cítia dobre, zbytočne sa v nich nepotia a nikde netlačia! Práve preto si Anettka hneď na prvý pohľad doslova zamilovala čierne espadrilky  Jenny Fairy od CCC so svetlou podrážkou a aktuálnou výšivkou  s kvetinovým motívom. Perfektne jej sadli na nohu a výborne ladili aj s oblečením.  Čierne sandáliky s bielymi perličkami boli zase pohodlným a noblesným variantom k šatám, na posedenie do kaviarne, či  na večer.

 

s hairstylistkou Anettkou     s hairstylistkou Anettkou

 

Vyhodnotenie:

A ako tieto topánky napokon hairstylistka Anettka zhodnotila?  “Čierne espadrilky s kvetinovou výšivkou ma doslova očarili – veľmi dobre sa mi v nich chodí, sú mäkké a pohodlné. Aj sandáliky s bielymi perličkami sa mi okamžite zapáčili. Obidvoje by som si bez rozmýšľania pribalila do dovolenkového kufra.” prezradila nám Anettka.

 

Celkový dojem – espadrilky:

s hairstylistkou Anettkou

? Materiál: 5

? Farba: 5

? Pohodlnosť: 4

? Variabilita nosenia: 3

? Módnosť: 3

 

Celkový dojem – sandále s perličkami

s hairstylistkou Anettkou? Materiál: 5

? Farba: 5

? Pohodlnosť: 4

? Variabilita nosenia: 3

? Módnosť: 3

 

Espadrilky z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 19,95 € a sandále Jenny Fairy za 15,95 €.