Zažiarte vašou korunou krásy

DOKONALÉ! Váš účes nie je hotový, pokiaľ si nepoviete: DOKONALÉ!

Túžite po veľkých pružne vejúcich vlnách alebo ste skôr typ pre dokonale rovné vlasy? Chcete dať konečne objem vašim spľasnutým tenkým vlasom? Nechcete strácať čas v kúpeľni pri zrkadle, ale zvládnuť to všetko bez žehličky, natáčiek i fénu hravo a ľahko? Teraz to už možné je! Nivea opäť chcela vyjsť ženám v ústrety a tak sa zrodili spreje, s ktorými  budú vaše vlasové kreácie hračka. Výhodou je, že sa pracuje so suchými vlasmi dovtedy, pokiaľ nebude váš výtvor dokonalý a vaše vlasy budú korunou krásy! To už stojí za to sa o to trochu zaujímať, čo myslíte?

korunou krásy

Ženy neustále hľadajú možnosti, ako byť atraktívne a zároveň prirodzene krásne.  Hľadajú stylingové prípravky s prírodnými zložkami bez chémie, teda bez nežiadúcich ingrediencií. Novinka od Nivea, ktorá sprevádza ženskú krásu už 100 rokov, túto úlohu dokonale plní. Moderná doba si vyžaduje spoľahlivú kozmetiku a toto bola pre Niveu výzva.  O dlhý krok vpred, než sú doteraz známe stylingové prípravky, sú nové tvarujúce spreje v troch variantoch. Záleží iba na vás, čo chcete, po akom účese práve túžite. Nezanedbateľnou výhodou je ich jemná prírodná vôňa, ktorú si určite zamilujete. Čo je podstatné? Nebude vás obťažovať pach alkoholu, pretože sú bez etylalkoholu. Vlasy budú taktiež ošetrené a zároveň tieto tvarujúce spreje sú vhodné na opakované použitie, bez záťaže.

Aké sú výhody tvarujúcich sprejov?

1. Získate viac času pri úprave účesu

Zloženie s 0% alkoholu dvakrát predlžuje dobu vyschnutia vlasov a v porovnaní s bežnými alkoholovými lakmi na vlasy uľahčuje tvorbu účesu. Účes môžete opakovane upravovať, pokiaľ nedosiahnete požadovaný výsledok.

2. Rešpektuje zdravie vlasov

Nevysušuje vlasové vlákna a s pomocou mikro jemných suchých olejov ich vyživuje. Zanechá za sebou vždy znovu príjemnú vôňu. Stane sa dokonalým pomocníkom pre náročné pracovné dni i na cestách.

3. Zaručuje fixáciu bez lepkavého povrchu

S obsahom Euceritu® a polyméru, ktorý sa ľahko vyčesáva, udrží účes až na 24 hodín. Jemný popra šok laku pokryje vlasy a zabezpečí pružnú fixáciu. Účes tak získa prirodzený vzhľad.

Pre prirodzený objem použite:

Tvarovací sprej na vlasy Volume, Nivea, 250 ml, 4,49 Eur – pre vzdušný účes a veľký objem, 0% alkoholu, 24h pružné spevnenie

Pre rovné vlasy použite:

Tvarovací sprej na vlasy Straight, Nivea, 250 ml, 4,49 Eur – pre hladký účes a vlasy bez krepatenia

Pre tvarovanie a zvýraznenie vĺn použite:

Tvarovací sprej na vlasy Curl, Nivea, 250 ml, 4,49 Eur – definuje vlny, 0% alkoholu, nevysušuje vlasy

Bohaté lokne

korunou krásy

Účes je určený jemne vlnitým alebo vlnitým vlasom po plecia, ale tiež krepatým vlasom, ktoré nedržia svoj tvar a poletujú okolo hlavy. „Vlny také vlasy skrotia a celkový dojem pôsobí veľmi zvodne, je korunou krásy“

Ako účes upraviť:

Krok 1. Do vlhkých vlasov aplikujte stylingový krém (napr. NIVEA krémový gél pre elastický styling, 150 ml, 3,95 Eur) a potom vlasy postláčajte dlaňami smerom k hlave.

Krok 2. Vlasy fénom na mierny výkon fúkajte tak, aby ste ich stále stláčali k hlave, aby tak vznikli vlny. Skvelo a jednoducho to dosiahnete tiež s pomocou difuzéra.

Krok 3. Po vyfúkaní do vlasov naneste tvarujúci sprej pre vlny, ktorý ich krásne dotvaruje.

Vaši pomocníci k dokonalosti:

1. Krémový gél pre elastický styling, NIVEA,150 ml, 3,95 Eur

2. Tvarujúci sprej pre vlnité vlasy, NIVEA, 250 ml, 4,49 Eur

www.nivea.sk