Nesmrteľné káro. Vzor, ktorý vám nesmie chýbať v šatníku!

Aj vy máte každým rokom s príchodom jesene pocit, že musíte začať zbesilo obmieňať šatník podľa aktuálnych jesenných trendov? A pritom stačí investovať do kvalitných nadčasových kúskov, ktoré vám vydržia niekoľko rokov a vždy budú v móde. Nesmrteľné káro je vzor, ktorý sa drží na vrchole jesenných módnych trendov už zopár rokov. Nielenže je jedným z najobľúbenejších jesenných vzorov ale navyše je nadčasový a maximálne trendy.

Nesmrteľné káro

Nesmrteľné káro – vždy elegantne

Jedným z najobľúbenejších kúskov sezóny sa stal károvaný kostým. Je funkčný, elegantný, ale môže byť aj štýlový a komfortný. Využijete ho ako do práce a pracovné stretnutia, tak aj v bežný deň. Je nesmierne variabilný a navyše ho môžete nosiť aj ako samostatné sako či nohavice.  Káro môžete nosiť s rozličnými topmi a topánkami,  výsledkom čoho docielite vždy iný vzhľad. Netreba sa báť kombinácie aj zdanlivo nekombinovateľných vzorov, farieb a textúr. Výsledok môže byť nečakane originálny. 

stock.adobe.com

Štýlový kúsok

Kárované šaty sú trendy v každom ročnom období a inak tomu nebude ani túto sezónu! Ideálne sú šaty jednoduchého strihu, ktoré stačí doplniť štýlovým ruksakom a bikerkami v pánskom štýle.  Šaty však ľahko skombinujte aj s členkovými čižmami pre viac elegantnejší look. Károvaný vzor pôsobí väčšinou drsnejšie no zjemníte ho ak v stylingu použijete ženskejšie materiály, ako napríklad čipku.

Nesmrteľné káro

Trendy spoločník

Praktickým a štýlovým kúskom na jeseň bude rozhodne károvaný kabát, pončo či úpletová pelerína. Sú ideálne hneď na niekoľko príležitostí. Pončo a pelerínu oceníte ako hrejivý kúsok do kancelárie, ale aj ako maxi šál na koženú či zimnú bundu. Okrem toho, že vás zahrejú, dodajú vášmu outfitu švih. Táto módna investícia sa vám jednoznačne vyplatí.

Il. fotografia: pinterest.com

Galéria: Marc Cain – mClasse.sk, Twinset, VERO MODA, Baldinini, cellbes.sk, Pietro Filipi