Aký rúž, taký imidž!

Viete o tom, že farba rúžu, ktorý nosíte na perách, vyvoláva v ľuďoch okolo vás domnienky, úsudky, no neraz aj predsudky o tom, aká v skutočnosti ste? A že podľa rúžu majú od vás aj určité očakávania? Tak sa zamyslite – ktorá je vaša obľúbená farba – červená, oranžová, alebo ružová? Alebo žeby len bezfarebný lesk? Aký rúž, taký imidž!

Aký rúž, taký imidž

Výrazný červený  rúž – sebavedomé a vášnivé sexice

Ženy, ktoré s obľubou nosia výraznú červenú farbu rúžu, ľudia považujú za cieľavedomé, sebavedomé a energické. Takéto ženy majú rady vo veciach jasno a rady si o všetkom zoženú informácie. Ak je ohnivá červená skutočne vašou obľúbenou farbou na perách, ste ohnivá v živote i v láske – navyše, červená podporuje vyplavovanie hormónov, ktoré rozpaľujú vášeň.

Tmavočervený alebo hnedastý ruž – spoľahlivé a láskavé partnerky

Ženy, ktoré s obľubou nosia tmavočervený alebo hnedastý rúž, ľudia považujú za spoľahlivé a za také, ktoré sa s láskou dokážu  o niekoho starať. Bývajú to zvyčajne veľmi úprimné ženy, ktoré sa vyjadrujú jednoducho a zrozumiteľne. Takéto ženy zvyčajne dokážu vyčariť aj veľmi útulný príbytok, ktorý je ako stvorený na dôverné rozhovory.

Oranžový rúž – spoločenské a veselé divožienky

Ženy, ktoré s obľubou nosia oranžové odtiene rúžu, sú veľmi spoločenské a rady sa zabávajú. Okrem toho sa aj veľmi rady rozprávajú, takže príjemný večer je v ich predstavách neraz spojený so zaujímavými rozhovormi – s rodinou, priateľmi, známymi. To, že sa takéto ženy rady rozprávajú, zvyčajne signalizuje aj to, že dokážu robiť viac vecí odrazu a celkom dobre to zvládajú.

Ružový rúž – podmanivé a uvoľnené víly

Ženy, ktoré s obľubou nosia ružové odtiene rúžu, majú veľmi príjemný prejav, sú jemné, uvoľnené a pôsobia na svoje okolie veľmi upokojujúco. Zvyčajne bývajú také prirodzené a uvoľnené, že v ich blízkosti sa každý stres rozplynie a ľudia doslova vyhľadávajú ich spoločnosť. Pokiaľ ide o spôsob komunikácie, zvyčajne nejdú priamo na vec, ale k samotnej pointe sa dostanú celkom prirodzene a postupne.

Bezfarebný lesk – praktické moderné ženy

Ženy, ktoré najradšej používajú iba bezfatebný lesk na pery, nerady strácajú čas zbytočnými rečami, ale ani vecami. Hovoria jasne a bez prikrášľovania – vďaka svojmu imidžu si dokážu zachovať neutrálny postoj aj v nepríjemných situáciách.Oblečenie takýchto žien býva tiež klasické a v živote idú priamo na vec…