SPÄŤ
Testy

Kúpeľňa ho odhalí!

Od: Jana Vančová 29.3.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ukáž mi svoju kúpeľňu … a ja ti poviem, či u teba ostanem… – tak nejako by sa dnes dalo upraviť porekadlo, keď vás priateľ po prvý raz pozve k sbe domov. Je pravda, že jedna z najmenších miestností v jeho príbytku môže prezradiť o svojom majiteľovi viac než psychologický test. Niekedy si stačí len ísť umyť ruky, aby ste okamžite zistili, že je to:

Neporiadnik

Len sa pozrite, na tie čierne usadeniny a šmuhy po stenách vane! Práčka plná špinavej bielizne, na poličkách vidno prach – po okraji vane sa povaľujú prázdne a poloprázdne obaly zo sprchovacích šampónov a na zrkadle prázdne flakóny a škatule od kolínskych vôd… tak takto nejako vyzerá neporiadok u typického starého mládenca! Uvedomujete si, čo vás s ním čaká? Samozrejme, môže mať iné kvality 😛 , ale zmyel pre poriadok asi nebude jeho silnou stránkou!

Puritán

Kúpeľňou sa vznáša aróma lacných čistiacich a dezinfekčných prípravkov, armatúry umývadla a vane sú snáď storočné, mydlo v nádobke je už značne opotrebované a tenké a na zrkadle okrem holiaceho strojčeka  alebo škarabky a peny na holenie nie je  takmer nič.  Visí tam síce zopár čistých  obyčajných plátených uterákov, ale aj tie už niečo pamätajú. Keďže súčasná ponuka kozmetiky je preňho snobským prepychom, zrejme by ste sa pri ňom dosť dlho načakali, kým by vám kúpil nejaký drahý parfum, alebo niečo drahé a pekné! V rodinnom rozpočte takéto veci podľa neho nemajú miesto.

Playboy

V jeho kúpeľni veru máte čo obdivovať – krásne dlaždice a obkladačky, na poličkách množstvo drahej kozmetiky, mäkkučké osušky a kúpacie plášte poukladané k dispozícii – stačí len po nich siahnuť… A možno má v kúpeľni aj reproduktory, z ktorých znie príjemná hudba… Je jasné, že ste na návšteve u šviháka a záletníka. Bude ku vám nežný a pozorný – určite môžete rátať aj s večerou pri sviečkach a s kávičkou z pekných šálok. Nepočítajte však s tým, že sa stanete paňou tejto domácosti! Ale napokon – človek nikdy nevie…

Mamičkin miláčik

V kúpeľni je hneď na prvý pohľad vidno starostlivú ženskú ruku – najskôr maminu alebo nejakej šikovnej tety – ktorá sa stará o jeho čistotu a pohodlie. V nádobke na mydlo vonia mydlo s ovocnou arómou, čisté plátené osušky niekto nielen dôkladne vypral a vyžehlil, ale možno ešte aj naškrobil a vyrovnal do úhľadných radov…  Na vešiaku visí čistučky pásikavý kúpací plášť a vedľa neho aj jeden ružový alebo s kvetinkami. V skrinke sú nakúpené zubné pasty do zásoby, na stene visí skrinka s lekárničkou, ktorú mamička pravidelne dopĺňa. Od nej sa budete môcť učiť, ako sa o svojho drahého čo najlepšie starať. Pravda, ak budete chcieť..:-P

womangalérie VŠETKY