Kúzlo na peniaze

Kúzlo na peniazeMáte pocit, že peniaze sa vám akosi vyhýbajú a že je to s nimi akési začarované? Tak v tom prípade môžete skúsiť kúzlo na privolanie peňazí, ktoré nám prezradila naša jasnovidka Katarína…

V deň splnu Mesiaca si sadnite oproti obloku, na stolček si prestrite zelený obrus alebo šatku, zapáľte zelenú sviečku pripravte si bankovky a niečo,  čo používate pri svojej práci. Okrem toho je dobré ešte k tomu  položiť aj nejaký kryštálový alebo lesklý sklený predmet.Sústreďte sa najprv silno myšlienkami, ako by ste si predstavovali priebeh vašej práce alebo biznisu.Potom si zoberte do ruky predmet, ktorý používate pri práci a vizualizujte si, ako sa vam darí a rozbieha práca,  ktorú robíte.

Ďalší krok:
Zoberte si do ruky bankovky, šúchajte ich medzi prstami a intenzívne  si predstavujte,  aká suma vám naskakuje na vašom bankovom účte,  aby ste boli spokojní vy a vaši blizki. Myslite aj na to, na čo by ste zarobené peniaze minuli. Po dokončení vizualizácie odriekajte túto formulku: Úspech je môj. Priťahujem moc a silu. Obchod, pre ktorý som sa rozhodla (rozhodol), rozkvitá. Prichádzajú peniaze – stále viac než kedysi.Stoja za mnou sily a ja to mám pod kontrolou. Veziem sa na vlne zlatého slnečného lúča. Tak to je a tak to bude stále od tejto chvile!

Nabudúce sa môžete dozvedieť  rituál na omladenie a krásu.