SPÄŤ
Bio štýl

Aj vás trápi vodný kameň?

Od: Jana Vančová 22.10.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Nie ste v tom sami! Ak chcete mať krásnu kúpeľňu, čisté a naleštené vodovodné batérie, žiarivé umývadlá, vane, dlaždice i toalety, musíte s vodným kameňom neustále bojovať. Aké spôsoby sú najúčinnejšie?

vodný kameň

Aké máme možnosti?

Ak chceme proti vodnému kameňu postupovať tradičným spôsobom, môžeme si na pomoc zobrať starý a osvedčený ocot, citrónovú šťavu, kyselinu citrónovú, prášok do pečiva alebo sódu bikarbónu. Samozrejme, oveľa jednoduchšie je vybrať si na pomoc niektorý z prípravkov na odstraňovanie vodného kameňa, ktorých je v drogériách dostatok. V prípade, že zmýšľame ekologicky, určite uvítame prípravok, ktorý nezaťaží životné prostredie a vodného kameňa nás rýchlo a účinne zbaví.

Skvelý tip:

Solara tekutý ekologický odstraňovač vodného kameňa

vodný kameňAk ste sa rozhodli nielen účinne a rýchlo odstrániť vodný kameň, ale aj postupovať v súlade s ochranou životného prostredia, vyskúšajte kvality prípravku Solara tekutý ekologický odstraňovať vodného kameňa, ktorý na náš trh výhradne dodáva firma Anserini.

Tento taliansky ekologický čistič je ideálny pre sanitárne zariadenia a dlaždice. Odstraňuje vodný kameň z kohútikov, vodovodných batérií, sprchových hlavíc, umývadiel, toaliet a dlaždíc a má tiež baktériostatické pôsobenie (zabraňuje rastu a množeniu baktérií).

Tento prípravok je 100 % účinný vďaka kombinovanému pôsobeniu kyseliny citrónovej a kyseliny mliečnej. Je dodávaný s praktickým rozprašovačom.

Nie je vhodné používať ho na mramor alebo kameň a na povrchy, na ktorých sa neodporúča používanie kyslých látok.

Návod na použitie: Prípravok striekajte priamo na povrchy zo vzdialenosti približne 20 cm. Nechajte niekoľko minút reagovať a potom dôkladne opláchnite.

Solara ekologický odstraňovač vodného kameňa je držiteľom certifikátu ECO čistiaci prostriedok vydaného medzinárodne uznávanou certifikačnou spoločnosťou ICEA. Okrem toho je aj držiteľom certifikátu Vegan OK.

womangalérie VŠETKY