Baran na mesiac jún

Milí čitatelia,

po mesiacoch, keď sa kvôli hrozbe ničivého vírusu vo svete neskutočne veľa vecí zmenilo na nepoznanie, je tu prvý letný mesiac jún. Napriek tomu, že je šiestym mesiacom v roku, pre mnohých z nás je akýmsi symbolom nového začiatku.

A skutočne, po dňoch plných strachu, ktorý nás – niektorých viac, iných menej – opantal a keď sa všetko okolo spomalilo, stíšilo a my sme sa museli naučiť existovať úplne ináč ako predtým, prichádza pomaly úľava. Všetko sa rozbieha, dobieha a zviecha z obdobia, ktoré sme všetci museli zažiť a ktoré nás asi už navždy poznačilo.

Prijmime prichádzajúce dni s pokorou a s radosťou v duši, tešme sa z príjemných vecí, ktoré ku nám prichádzajú a neberme ich ako samozrejmosť. Veď ešte pred pár dňami sme sa všetci mohli na vlastnej koži presvedčiť, že samozrejmé nie je vôbec nič. Alebo takmer nič. A nič netrvá večne…

Užívajme si život a prítomnosť našich blízkych a sústreďme sa na to, čo je skutočne dôležité. Nezaoberajme sa malichernosťami, nebuďme nevďační, príliš kritickí a netrpezliví.

Naučme sa vnímať každý nový deň ako vzácny dar a priznajme si, že to, ako ho využijeme, v značnej miere závisí aj od nás. Tak si všetci želajme, aby sme tieto dni využili čo najkrajšie.

Želám Vám nádherný jún.

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Baran na mesiac jún

Láska a vzťahy:

Barani, toto obdobie môže byť pre vás celkom zaujímavé! To preto, lebo vo vašej blízkosti je láska! Ak patríte k tým, čo sú zatiaľ nezadaní, nesťažujte sa, ale skúste sa upokojiť a poriadne sa okolo seba porozhliadnuť. Možno je láska celkom blízko a vy ju jednoducho nevnímate. Život nie je iba o povinnostiach!

Tí, ktorí už dlhší čas tajne po niekom túžia, mali by sa už konečne odhodlať a svoje city prejaviť! Môže to byť veľmi krásne… No a tí, ktorí žijú vo vzťahu, majú teraz všetky šance na to, aby svoj partnerský život posunuli k lepšiemu a aby tak trochu popracovali na jeho kvalite. Dôležitá je úprimnosť – a to aj v prípade, ak sa vám niečo nepáči.

Najmä v prvej polovici júna to môže na poli lásky celkom pekne vrieť – predovšetkým u mladších ročníkov. Mimoriadne silné iskrenie sa môže prejaviť medzi Baranmi a Rakmi, ale táto vášeň vám môže s vami na konci mesiaca riadne zamávať a skomplikovať vám život.

V poslednej tretine mesiaca si dávajte dobrý pozor na to, aby ste si zbytočne neskomplikovali život hádkami. Mohlo by vás to neskôr mrzieť.

Kariéra a financie:

Mnohí Barani majú práve teraz veľké šance získať prácu, ktorá by ich napĺňala a tešila. Treba sa len naštartovať a odhodlať sa – úspech nenechá na seba čakať. Ak zo svojho snaženia a odhodlania nepoľavíte, aj šéf bude čoskoro presvedčený o vašej výnimočnosti! Dajte si však pozor na jazyk a nezdôverujte sa so svojimi myšlienkami a nápadmi kolegom a ľuďom, ktorí by ich mohli zneužiť. Napríklad na to, aby prvenstvo a úspech patril im – a nie vám…!

Mohlo by vás zaujímať

Dobrodružný Baran

Dobrodružný Baran

Uznanie a náklonnosť Barana si získate vtedy, ak sa nebudete usilovať vládnuť a vnucovať mu svoje myšlienky. Baran sa nerád nechá viesť a dirigovať. Prijmite … Čítaj ďaľej

Zdravie:

Dávajte si pozor na to, ako a kadiaľ kráčate, či bežíte! Hrozí vyvrtnutie členku alebo malý úraz. Na pozore by sa mali mať najmä ženy, ktoré chcú rýchlo vykročiť alebo utekať vo vysokých opätkoch. A nesnažte sa všetko stihnúť, ani každému vyhovieť a nad každým sa trápiť, pretože by vás mohla potrápiť vyčerpanosť. Sústreďte sa na to, čo je dôležité a netrieštite svoje sily a pozornosť.

Baran na mesiac júndobrá rada:

Nenechajte so sebou manipulovať a rozhodujte sa vždy iba podľa toho, ako to cítite. V opačnom prípade by sa vám mohlo stať, že by ste postupne robili veci, ktoré by nerobili šťastných vás, ale iných!

znamenieBaran

Baran neznáša rutinu

Tak ako v živote, aj v sexe býva výstredný, dynamický a najmä dominantný. Jeho popudlivosť sa prejavuje aj v sexuálnom správaní, len pomaličky sa učí,…...

Dobrodružný Baran

Uznanie a náklonnosť Barana si získate vtedy, ak sa nebudete usilovať vládnuť a vnucovať mu svoje myšlienky. Baran sa nerád nechá viesť a dirigovať. Prijmite…...

Láska Baran

Barani zvyčajne spoznajú lásku pomerne skoro. Svojch životných partnerov si obvykle vyberajú už v puberte. Neberú veľmi ohľad na individualitu svojich partnerov a manželstvo v…...

Manželstvá Baranov

Ľudia narodení v znamení Barana uzatvárajú manželstvo pomerne zavčasu. Úplne najvhodnejšie je, ak si vyberú za partnera v znamení Strelca alebo Leva. Dobrý vzťah by…...

Baran (21. marec – 20. apríl)

Znamenie Baran je mužským znamením s výrazným zmyslom pre odvahu a bojovnosť a vládcom tohto znamenia je Mars – planéta sily, mužnosti a odvahy. Ľudí narodených v tomto znamení…...