Kozorožec na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Kozorožec na mesiac február 2018Kozorožec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Kozorožci, ak sa v tomto období cítite osamotení, ako vždy u vás zvíťazí zdravý rozum. Nebudete sa hrnúť do bezhlavých flirtov – aj keď možností budete mať viac než dosť. Napriek tomu, že ste racionálni ľudia a máte svoje zásady a predstavy, viete, že keď vstúpi do vášho života tá pravá osoba, tak vám to napovie srdce a intuícia. A tento čas sa aj blíži. Po jarnom slnovrate (21. marec) stretnete osobu s tmavými vlasmi aj očami, ktorá vám uhranie, ale v tom dobrom zmysle slova.

Zadaní Kozorožci, v tomto období, keď bilancujete vaše dlhoročné alebo stabilné partnerstvo, tak ste došli k tomu, že ako je dobre, keď ste v krízových situáciách neodišli, ale ste vytrvali. Hviezdy vám v tomto roku prajú vychutnávať si partnerstvo a rodinu. Viete, že tá druhá osoba vás pozná, pozná vaše dobré, aj zlé stránky, vaše nálady a vy sa už nemusíte pretvarovať. Tento rok aj s vaším stabilným partnerom bude pre vás zaujímavý, môžete sa pustiť do kúpy nehnuteľností, presťahovať sa do inej krajiny a týmto oživiť a stmeliť váš spoločný život.

Kariéra a financie:

Kozorožci, vytrvajte v momentálnych pracovných pozíciách, v začatých projektoch, aj keď do jari môžu byť prekážky. Nenechajte sa odradiť a nevzdávajte to! Vaše momentálne úsilie vám v tomto roku otvára nové pracovné možnosti, dobré zmluvy, istotu vo financiách a rešpekt nadriadených a spolupracovníkov aj na dlhé roky vopred.

Zdravie:

Dávajte si pozor na ruky a ramená – môžu hroziť zápaly, pri športe alebo rôznych pracovných aktivitách aj vykĺbenie.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY