Kozorožec na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Kozorožec na mesiac september

Kozorožec 

Láska a vzťahy:

Zdá sa, že október Kozorožcom praje – najmä tí, ktorí sú ešte stále nezadaní, si môžu začať celkom pekne užívať, pretože im osud prihrá do cesty osobu, pri ktorej preskočí vzájomná iskra. Na to, aby sa tak stalo, stačí niekedy nechať plynúť život tak, ako sa uberá a nesnažiť sa nič plánovať, riadiť, či mať všetko pod kontrolou. Niekedy takto celkom nečakane môžu vzniknúť kúzelné situácie. Držte sa hesla „Odvážnemu šťastie praje“ a pozorne počúvajte svoje srdce! Október vám môže priniesť skutočne horúce chvíle, plné lásky a vášne – užite si to! Možno práve teraz konečne doženiete to, čo ste zameškali… Zadaní Kozorožci by určite mali využiť priaznivé októbrové konštelácie na zintenzívnenie svojho vzťahu s partnerom – čo tak pozvanie na večeru, alebo predĺžený víkend? Uvidíte, ako krásne tým posilníte pocit krásnej spolupatričnosti – je predsa také krásne mať po svojom boku človeka, ktorému môžeme dôverovať a s ktorým máme stále čo objavovať!

Kariéra a financie:

Teraz je váš čas, keď by ste mali žať to, čo ste zasiali. Máte plno dobrých nápadov a vaše aktivity by mali začať prinášať peniaze aj uznanie. Dali ste svoju dôveru tomu správnemu človeku a uakzuje sa, že to bolo správne riešenie – komplikácie sú minulosťou a pred vami je sľubná kariéra! Len si viac dávajte pozor na to, čo hovoríte, aby ste sa, zaslepení úspechom, niekoho nedotkli! Dobrá rada znie: Ak by ste mali na výber medzi dovolenkou a jazykovým kurzom, vyberte si tú druhú možnosť. Budúcnosť ukáže, že to bola správna voľba…

Zdravie:

Potrebujete trochu podporiť svoju psychiku, takže by ste sa mali častejšie vybrať do prírody, nadýchať sa čerstvého vzduchu a doma sa obklopovať teplými farbami.Mali by ste si dať aj trochu viac pozor na žalúdok, neprejedať sa, nepreháňať to s mastnými jedlami, ani s alkoholom. Ak ste dlhodobo zaťažení stresom, pomáha fyzická aktivita – práca v záhrade, prechádzky alebo šport.

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY