Láska Vodnár

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Lásky a  ľúbostné city Vodnárov zvyčajne nebývajú veľmi silné. Ak sa im niekto páči, rýchlo sa zaľúbia, ale po čase ich city zase ochladnú a nájdu si inú známosť. V snahe odpútať sa od bežného života sú vo veciach lásky ochotní kráčať aj inými cestami ako je bežné. Niektorí z nich zo zvedavosti vyskúšajú aj vzťahy s osobami rovnakého pohlavia.

Muži – Vodnári milujú ženy a milovanie, vyhľadávajú rôzne druhy rozkoše a sexuálne vzťahy vnímajú ako spôsob života. Pred manželstvom sú veľmi prelietaví, stále ich láka spoznať niečo nové a nepoznané. Sú výbornými spoločníkmi a utešovateľmi žien, nebránia sa ľúbostným dobrodružstvám. Ich vernosť i láska však zvyčajne nemajú dlhé trvanie…

Ženy – Vodnári bývajú veľmi priateľské a často obklopené mužmi. Lásku zvyčajne ponímajú ako kamarátsky vzťah bez  hlbšieho citového základu. Nemajú rady akékoľvek obmedzovanie, sex neznamená až tak veľa, pretože u partnera hľadajú skôr duševnú krásu. Bývajú náladové,  často udržujú neobvyklé vzťahy, ale keď sa zaľúbia, sú schopné porušiť všetky svoje zásady. Neznášajú obmedzovanie, majú rady slobodu a u niektorých z nich sa sexuálna aktivita prebudí až v neskoršom veku. Niekedy dokonca až do takej miery, akoby chceli odrazu dobehnúť to, čo zameškali.

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia