Láska podľa zverokruhu

Viete o tom, že znamenia zverokruhu nás ovplyvňujú aj vo veciach lásky?

Vzťahy, milovanie, sex i partnerský život – to všetko závisí od toho, v akom znamení sme sa narodili. Neveríte? Prečítajte si a zamyslite sa, do akej miery sa nasleujúce charakteristiky hodia na vás, alebo na ľudí okolo vás…

milenci

 

baranBaran

Barani zvyčajne spoznajú lásku pomerne skoro. Svojch životných partnerov si obvykle vyberajú už v puberte. Neberú veľmi ohľad na individualitu svojich partnerov a manželstvo v podstate nepovažujú za rovnocenný zväzok. Milujú najmä preto, lebo chcú byť milovaní. Láska je u nich otázkou vášne a sexu – iba málokedy ide o nežné prejavy. V láske, podobne ako vo všetkom inom, sú vášniví, ohniví a impulzívni.

Mužom narodeným v znamení Barana treba pomerne často ustupovať  –  a to aj v láske. Ak však stretnú ženu, ktorá ich očarí a omotá si ich okolo prsta vo všetkom, a nielen v posteli, zabudnú na svoju tvrdohlavosť a sú poslušní. To sa však nestáva tak často.  Dôvodom ich nestálosti vo vzťahu je nedostatok nežnosti k partnerke. Podľa nich, lásku a sex nemožno stotožňovať – sú to dve rozdielne veci. Svojimi sexuálnymi dobrodružstvami sa nevychvaľujú.

Ženy narodené v znamení Barana, sa na jednej strane chcú  veľmi vyrovnať mužom a túžia po uznaní, ale sú aj výbornými matkami – v láske vyvolávajú ilúziu pokoja a harmónie. Sú praktické a bystré, ale niekedy svojim citom zakrývajú výkyvy v ľúbostných vzťahoch. Sú to intelektuálky a ich sexuálne prejavy sú vášnivé. Očakávajú, že ich partner bude mať rovnaký názor a vkus ako ony – ak nie. sú schopné sa s ním aj rozviesť…

bykBýk

V láske a citovej oblasti bývajú ľudia – Býci verní a prítulní. Lásku chápu ako prirodzenú súčasť života a záležitosť srdca. Pokiaľ ide o mužov, ich erotické pudy sú síce veľmi silné, ale zase ako jedinci bývajú zvačajne málo aktívni. Skutočného vyznania lásky sú málokedy schopní. Viac si želajú, aby ich o svojej náklonnosti presviedčali ženy.

Muži – Býci: Lásku vnímajú ako záležitosť srdca, chcú, aby ich ženy neustále uisťovali o svojej láske, ako aj o tom, že láska je viac ako sex. Ak majú problémy v sexuálnom živote, očakávajú od svojej partnerky, aby ich indispozíciu vnímala ako prechodnú záležitosť, ako aj to, že partnerka so svojím citom a trpezlivosťou ich  sexuálny život napraví.

Ženy – Býci sú láskavé a krásne, vo svojom partnerovi často vidia svojho pána a vládcu, u ktorého hľadajú oporu. Potrpia si na to, aby ich partner obdarúval kvetmi a darčekmi. Sú aj vášnivými milenkami, ale na neveru vôbec nemyslia, pretože sú naplno zamestnané svojím partnerom. V neskoršom veku, keď je už partnerova láska menej vášnivá, premenia svoju lásku a vášeň k nemu na lásku takmer materskú. Kým ženy-Býci  aj v stave najsilnejšieho zaľúbenia dokážu rozumne uvažovať, muž – Býk, ktorý sa zaľúbi, je svojou láskou taký pohltený, že doslova stratí rozum a úsudok. Muži – Býci sa veľmi ľahko  a príliš vzrušia, a to môže byť príčinou toho, že sú pri milovaní mierne indisponovaní. Ak však nájdu nežnú a citlivú partnerku, tento problém sa môže odstrániť.
Ženy i muži narodení v znamení Býka majú silno vyvinutý zmysel pre rodinný život, zvyčajne sú veľmi príťažliví a iba zriedka sa rozvádzajú. Muži sú na to priveľmi leniví a ženy zo zásady. Rozvod by bol pre ne sklamaním seba samej.

blizenciBlíženci

Ľudia narodení v znamení Blížencov nemajú veľký zmysel pre stále a verné vzťahy. Objekty svojej lásky dokážu rýchlo a často meniť a neraz tým spôsobujú veľa žiaľu. Na začiatku vzťahu síce bývajú veľmi zaľúbení a pozorní a milovanú osobu často presviedčajú o tom, že nikdy svoju lásku nezradia. O svojich citoch radi rozprávajú a v láske bývajú veľmi ohniví.

U mužov – Blížencov sa viac než u žien zvykne prejaviť ich rozporuplná povaha – sú milí a pozorní, ale keď pocítia, že ich láska začína vyprchávať, dokážu byť aj bezcitní. Verní svojmu znameniu Blížencov, stále budia dojem, akoby niekoho hľadali.  Napríklad muži hľadajú nielen ženu ako milenku, ale súčasne aj niekoho ako dôverníčku a kamarátku, ktorej by mohli zverovať svoje tajomstvá. Muži bývajú v láske egoistickí – milovaná osoba im musí výsostne patriť. V sexuálnom živote muži – Blíženci často myslia iba na seba, pocity partnerky ich veľmi nezaujímajú. Vždy si myslia, že ich partnerka prežíva to isté, čo oni. Je preto vhodné, ak si vyberajú partnerky, ktoré milovanie neprežívajú veľmi vášnivo, ale považujú ho skôr za prirodzený úkon a potrebu. Muži – Blíženci sú si svojím sexuálnym úspechom zvyčajne istí.

Ženy – Blíženci vidia v láske vrchol aj zmysel svojho života, pre dobrodružstvá s mužmi zvyknú využívať každú vhodnú príležitosť. Niekedy tak robia z pocitu stereotypu, aby v ľúbostnom ošiali zabúdali na každodenné starosti. V mladšom veku sa rady oddávajú rôznym sexuálnym skúsenostiam i zážitkom. V podstate si chcú vlastne užiť život. Sú dobrými milenkami, na ktoré muži nezabúdajú…

rakRak

Ľudia narodení v znamení Raka bývajú v láske tak trochu nesmelí. Objektu svojho záujmu zvyčajne nedokážu vyznať svoju lásku, pretože sa boja, že sa zosmiešnia. Aj z toho dôvodu často pred milovanou osobou doslova utekajú. Preto, ak partner má záujem, mala by byť aktívnejší – inak ich úplne stratí. Raci bývajú náladoví a je im veľmi ťažké porozumieť. Oni si však myslia, že ľudia okolo nich by mali uhádnuť príčinu ich zlej nálady a zariadiť sa podľa toho. Neraz ich rozčuľujú veci, ktoré si iní ani nevšimnú.

Muži – Raci bývajú aj v láske náladoví, krásne ľúbostné vzťahy prežívajú najmä vo svojej fantázii a milovaná osoba často ani nevie, ako veľmi ju ľúbia. Určite aj preto, že sa to hanbia vyjadriť slovami. O svojich sexuálnych zážitkoch nikdy a nikomu nehovoria – sú veľmi diskrétni, vedia byť aj tajomní a zvláštni, a práve toto mnohé ženy magicky priťahuje. Muži – Raci potrebujú energickú ženu, ktorá by ich snívanie občas trochu uzemnila – musí to však byť jemný a nenútený spôsob.

Ženy – Raci
Ženy narodené v tomto znamení bývajú v mladosti často zamilované, čo môže pôsobiť trochu ľahkomyseľne. Ony to však ospravedlňujú tým, že musia poznať viac mužov, aby mohli porovnávať a vybrať si toho najlepšieho. Sú to však rodené romantičky, rady spomínajú na svoje lásky a odkladajú si fotografie. V láske však bývajú reálnejšie než muži – Raci. Pred materstvom bývajú vášnivé, ale keď sa im narodí dieťa, stáva sa, že sex prestáva plniť  v ich živote dôležitú úlohu – je skôr priemerný.  Ženy – Raci, ktoré ostanú bezdetné, bývajú vášnivé aj v manželstve a stane sa aj to, že sa môžu pdhodlať aj k nevere. Tie, ktoré sa nevydajú, často zanevrú na sex úplne.

levLev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv.

Muži – Levy zvyčajne okúzlia každú ženu a želajú si, aby im bezvýhradne patrila. Neveru zo strany partnerky by nezniesli. Muži narodení v znamení Leva chcú byť obdivovaní a chválení a radi sa obklopujú atraktívnymi ženami. Majú zmysel pre bohatstvo, luxus a krásu. Muži narodení v znamení Leva sa občas môže stať, že sa zaľúbia do ženy, s ktorou si po vyprchaní vášní už ani nemajú veľmi čo povedať. Skutočnosť je však taká, že Muž – Lev my ani s veľmi múdrou ženou žiť nechcel, ani nemohol. Levy si veľmi potrpia na svoju sexuálnu energiu a neznášajú akékoľvek spochybňovnie v tomto smere.  Aj preto si radšej hľadajú partnerku, ktorá má menší sexuálny apetít ako oni – nezniesli by, že by práve ona mala v tejto oblasti hlavné slovo! Muž – Lev skrátka potrebuje mať pocit, že je kráľ…

Levy – ženy sú podobné mužom narodeným v tomto znamení – aj ony túžia po obdive a uznaní, sú temperamentné a vášnivé v láske.Nezniesli by pomyslenie na to, že im je partner neverní! Páčia sa im urastení a príťažliví muži, ktorým svoje sexuálne nároky dávajú otvorene najavo. Niekedy sa zdá, akoby u nich sexuálna túžba bola väčšia ako zdravý rozum – ak sa im zapáči niekto iný, pudovo, ba priam živočíšne idú za ním a sú schopné opustiť svojho predošlého partnera. Majú síce srdce široké a láskavé, ale v láske akoby im rozum a dobro chýbali.  zakladajú si na takžch hodnotách, ako krása, sexuálna výkonnosť a sila, ale múdrosť u partnera veľmi nehľadajú. Ak majú hviezdy nepriaznivú konšteláciu, ženy – leby sú v láske a vzťahoch nestále a nemusia nájsť uspokohenie u žiadneho muža. V prípade, že sú hviezdy priaznivo naklonené, bývajú dobrými priateľkami a potom aj starostlivými mamami.

pannaPanna

Ľudia narodení v znamení Panny obvykle neoplývajú silnými ľúbostnými citmi, vzbudzujú dojem čistoty. Nemajú veľmi rady, ak sa v spoločnosti otvorene hovoré o záležitostiach lásky, ale pritom sami radi kritizujú ľúbostné, či milenecké vzťahy iných ľudí. Ďalším paradoxom ich povahy je, že radi koketujú – aj keď tým niekedy vôbec nič nesledujú – jednoducho, robí ich to šťastnými.  Podbne ako v práci, aj v láske často uplatňujú dôležitosť, presnosť, ba neraz až vypočítavosť.

Muži – Panny nemajú v láske veľkú fantáziu, sú skôr realistami. Od žien očakávajú ohľaduplnosť, sú veľmi urážliví – každá maličkosť sa ich dotkne. Neznášajú, ak by si niekto dovolil robiť poznámky na ich mužnosť. Z fyzickej i psychickej záťaže majú strach – dokonca aj vtedy, ak ako milenci narazia na ženu, ktorá je skutočnou pannou. Vtedy radšej vycúvajú z bojiska a vyhovoria sa. Oveľa radšej majú skúsené milenky, ale pri sexe bývajú sebeckí. Keďže majú zmysel pre poriadok, často sa stáva, že po milovaní sa okamžite pustia do práce, ktorú mali naplánovanú – aj sexuálny akt je pre nich iba pracovný úkon. Majú tendenciu ochudobňovať sa o skutočné precítenie milovania.

Ženy – Panny majú vysoko vycibrený zmysel pre čistotu a poriadok,  a toto zaraďujú nad iné hodnoty. Mnohé z nich sa nedokážu milovať  a uvoľniť v prostredí, kde nie je stopercentný poriadok! Aj kvôli tomu mnohé radšej ostanú starými Pannami. Ak sa Panny zaľúbia, neznášajú vtipkovanie na svoj účet. Napriek tomu, že sú veľmi šikovné vo všetkých ručných prácach, túto svoju prednosť v sexuálnom živote veľmi nevyužívajú. Sexuálne by si najviac mohli porozumieť s Býkom, avšak za predpokladu, že žena narodená v znamení Panny nie je skutočnou pannou! V tom prípade by mohla stratiť záujem o mužov úplne – či už na dlhší čas, alebo navždy. Niwktoré ženy – Panny môžu mať sklon aj k lesbickým vzťahom.

vahyVáhy

Ľudia narodení v znamení Váh bývajú v láske prelietaví – najmä pri nepriaznivej konštelácii hviezd. Svoje city síce v danej chvíli myslia úprimne a sú obetaví, ale po čase zatúžia po inom objekte lásky. Následný rozchod býva bolestivý pre obidve strany. Váhy sa však rýchlo snažia nájsť iné harmonické spojenie pew svoju dušu.

Muži – Váhy
O ženy sa začínajú zaujímať od rannej mladosti – pri negatívnom vplyve hviezd striedajú jedno dobrodružstvo za druhým. Manželka ich ako miilenka vzrušuje iba krátko po svadbe, ale zato požadujp totálnu vernosť. Intuitívne si vyberajú partnerky, ktoré ich dobrodružstvá dokážu tolerovať – neraz totiž mávajú aj viac ľúbostných vzťahov súčasne. Sexuálne hry ich vzrušujú, ale boja sa nebezpečenstva. Ich sexuálny apetít často prechádza do agresivity.

Ženy – Váhy
Často mávajú zvodný vzhľad, čo im robí problémy pri tom, aby boli verné. Neraz sú veľmi koketné a túžia po tom, aby ich muži zbožňovali a boli ich otrokmi. Od mužov požadujú vernosť a oddanosť, ale ony samy sa vlastnými výkyvmi morálky veľmi netrápia. Láska je pre ne veľmi dôležitá – ak sa zaľúbia a sú vydaté, sú schopné kvôli nej opustiť dokonca aj rodinu. Priateľstvo medzi mužom a ženou neuznávajú – vždy je v tom podľa nich láska a sex. Často si hľadajú mladších mužov, ktorí ich obdivujú. Neveru u svojho partnera neznášajú, ale dokážu ju odpustiť. Ak nájdu muža, ktorý sa podrobí ich nestálosti a nerozhodnosti, sú mu totálne oddané.

skorpionŠkorpión

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení sú práve Škorpióni v láske najvášnivejší. Pre svoju lásku sú schopní urobiť všetko, aj sa veľmi obetovať. Ak sa však vo svojej láske sklamú, hrozí im psychické zrútenie. Okrem toho, Škorpióni bývajú aj veľmi žiarliví, čím niekedy milovanú bytosť dokážu riadne potrápiť. Muži – Škorpióni bývajú v tomto smere extrémnejší ako ženy.

Muži – Škorpióni sú dôslední a vytrvalí. Keďže na svoju partnerku často žiarlia, stáva sa, že ju sledujú alebo nahrávajú, či tajne fotografujú. Nevzdávajú sa často ani vtedy, keď sa ich vzťah rozpadne. Na ženy, ktoré ich opustia, nikdy nezabúdajú. Muži – Škorpióni sú veľmi odvážni a neboja sa nadväzovať aj veľmi nebezpečné vzťahy a známosti, ktoré ich môžu aj zruinovať. Naoriek tomu sú veľmi vášnivými milencami a majú veľa neopakovateľných nápadov.

Ženy – Škorpióni si vyžadujú jemné správanie, sú veľmi rafinované, nevyspytateľné a nepoznajú žiadne medze. Rady diktujú a usmerňujú aj vo veciach lásky a niekedy v záujme lásky aj intrigujú. Dokážu milovať až do zbláznenia, ale ak ich partner opustí, ich pomsta býva krutá. Za človeka, ktorého ľúbia a ktorý je im oddaný, sú ochotné položiť aj svoj život Ich sexuálny život je pestrý – strieda sa v ňom nežnosť s perverznosťou. Nerobí im problém odstrčiť milenca, s ktorým nemajú vážne plány – v láske vedia byť neraz aj kruté…

strelecStrelec

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich citoch vždy otvorene hovoria. Obvykle však ich láska nemá dlhé trvanie, pretože sa po čase zaľúbia do iného človeka. Ak sa tak stane, svojmu partnerovi sa priznajú a navrhnú mu rozchod.

Muži – Strelci sa v ľúbostnom vzťahu často prejavujú ako veselí, úprimní, spravodliví, ale niekedy aj tak trochu prísni partneri. Ich zásadami sú vernosť, veľkorysosť a úprimnosť. Keďže milovanú bytosť často zahŕňajú drahými darmi, môže ich to finančne zruinovať. V sexe sú muži – Strelci draví a vzrušujúci, čo sa ženám páči. Muži – Strelci milujú pohyb a šport a pritom sú rodení romantici – radi sa milujú v prírode – v lese, tráve, pri potoku… Pre manželstvo sa zvyčajne rozhodnú až neskôr, alebo sa neoženia vôbec.

Ženy  Strelci sú takisto veľmi vášnivé, ale súčasne aj dobré, milé a nežné. V láske sú úprimné a rady majú vo veciach jasno. Ak niečo neznášajú, tak je to otáľanie. Svojho partnera milujú celou svojou bytosťou a v sexe sú veľmi nežné. Napriek tomu, že od svojho partnera očakávajú vernosť, im samotným sa to nie vždy podarí dodržať. Mali by si dať pozor na prílišnú dôverčivosť, pretože tá im môže priniesť mnoho sklamaní.

kozorozecKozorožec

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú veľmi otrasení a zvyčajne sa stiahnu do svojej ulity. Kým znovu niekomu uveria a zaľúbia sa, nejaký čas to potrvá.

Muži – Kozorožci
– nemajú radi flirty a chvíľkové dobrodružstvá, ich city sú stále a trvalé. Niekedy im však trvá trochu dlhšie, kým sa odhodlajú priblížiť sa k svojmu idolu a dať mu najavo svoju lásku. Mali by si dať pozor, aby tú, o ktorú majú zaáujem, neodviedol napokon niekto iný, kto lepšie a rýchlejšie dokáže vyjadriť svoje pocity. Muži narodení v znamení Kozorožca bývajú šetrní a sporovliví a majú radi ženy so záhadnými povahami. Vyplýva to z ich túžby hľadať a nachádzať podstatu veci a z túžby niečo riešiť. Napriek tomu, že vo svojom vnútri sú romantickí a snívajú o dobrodružstvách, v skutočnosti sú to skutočne verné typy.  Sú veľmi dobrí milenci. Keďže majú obavy pred sexuálnym zlyhaním, snažia si udržať dobrú fyzickú kondíciu. Ak sa už pre nejakú ženu rozhodnú, musí isť o trvalý vzťah, v ktorom panuje absolútna dôvera.

Ženy – Kozorožci sú vážne, ale majú rady aj veselú spoločnosť. Rovnako seriózne ako život berú aj lásku.  Neznášajú povrchné vzťahy, ani mužov – záletníkov. Ich lásku nie ľahké získať, pretože vášne ich len tak ľahko nepohltia. K mužom sa správajú odmerane. Sú síce príťažlivé, ale chladné.  Žena narodené v tomto znamení sú veľmi tajomné a nikdy sa nezverujú a do ich vnútra je ťaké preniknúť. Ak však nájdu partnera, ktorý vyhovuje ich predstavám, sú mu oddané a verné. V týchto otázkach sú zásadové. Napriek tomu, bývajú aj žiarlivé a často sa mylne domnievajú, že ich partner už nemiluje, ak im dostatočne neprejavuje svoju lásku. Neveru by nezniesli – boli by schopné partnera bez slova opustiť.

vodnarVodnár

Lásky a  ľúbostné city Vodnárov zvyčajne nebývajú veľmi silné. Ak sa im niekto páči, rýchlo sa zaľúbia, ale po čase ich city zase ochladnú a nájdu si inú známosť. V snahe odpútať sa od bežného života sú vo veciach lásky ochotní kráčať aj inými cestami ako je bežné. Niektorí z nich zo zvedavosti vyskúšajú aj vzťahy s osobami rovnakého pohlavia.

Muži – Vodnári milujú ženy a milovanie, vyhľadávajú rôzne druhy rozkoše a sexuálne vzťahy vnímajú ako spôsob života. Pred manželstvom sú veľmi prelietaví, stále ich láka spoznať niečo nové a nepoznané. Sú výbornými spoločníkmi a utešovateľmi žien, nebránia sa ľúbostným dobrodružstvám. Ich vernosť i láska však zvyčajne nemajú dlhé trvanie…

Ženy – Vodnári bývajú veľmi priateľské a často obklopené mužmi. Lásku zvyčajne ponímajú ako kamarátsky vzťah bez  hlbšieho citového základu. Nemajú rady akékoľvek obmedzovanie, sex neznamená až tak veľa, pretože u partnera hľadajú skôr duševnú krásu. Bývajú náladové,  často udržujú neobvyklé vzťahy, ale keď sa zaľúbia, sú schopné porušiť všetky svoje zásady. Neznášajú obmedzovanie, majú rady slobodu a u niektorých z nich sa sexuálna aktivita prebudí až v neskoršom veku. Niekedy dokonca až do takej miery, akoby chceli odrazu dobehnúť to, čo zameškali.

rybyRyby

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu sú veľmi nežní a citliví. Keďže do svojich ľúbostných vzťahov vkladajú veľa emócií, ich vtťahy bývajú komplikované. Málokedy urobia prvý krok, alebo sa naň dlho odhodlávajú.

Muži – Ryby sú schopní ženu, ktorá je objektom ich túžob, donekonečna obdivovať a zbožňovať a pritom jej to vôbec nemusia dať najavo. Lásku často prežívajú vo  vlastných predstavách a mnohí z nich sa pre ženu dokážu úplne zničiť. Niekedy sa však stáva aj to, že keď objekt svojich záujmov získajú, strácajú oň záujem. V sexuálnej oblasti sú muži – Ryby veľmi aktívni a dokážu ženy urobiť šťastnými. Sex je pre nich veľmi dôležitý. Ak nejakú ženu milujú, dokážu sa pre ňu veľmi trápiť a boja sa, aby ju nestratili. Ako keby vo chvíľach najväčšieho šťastia mysleli na to, čo by bolo, keby… Nikdy nie sú neverní a nevera partnerky by ich veľmi ranila.

Ženy – Ryby
Ženy narodené v znamení Rýb sa často rozhodujú medzi rozumom a citom. V citoch bývajú ľahko zraniteľné a mnohí muži ich preto túžia utešovať a rozmaznávať. Vedia sa dobre prispôsobiť situácii, aj nálade v spoločnosti. Túžia po láske a ak nájdu toho pravého, milujú ho vášnivo a oddane. Ak ich citový život ostáva nenaplnený, môžu podliehať depresiám. Keďže veľmi túžia po tom, aby ich niekto utešoval a chránil, inštinktívne si vyberajú starších partnerov, u ktorých nájdu bezpečie a istotu. Odvďačia sa mu svojou nežnosťou. Sexuálnymi problémami sa príliš nezaoberajú, zvyčajne ostávajú verne pri jednom mužovi po celý život.