Ryby na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Ryby

Ryby na mesiac december

Láska a vzťahy: 

Pokiaľ ide o vzťahy, mali by ste v tomto období prežívať krásne obdobie. Netrápia vás žiadne pochybnosti, máte pocit, že všetko je tak, ako má byť. S partnerom je vám nádherne a tento stav si doslova užívate. Máte všetky šance prežiť krásny advent a nádherné Vianoce.

Dovoľte si trochu nostalgie a pošlite svojim priateľom, rodine a blízkym vianočné pohľadnice a pozdravy, alebo im jednoducho zatelefonujte a nájdite si čas pozhovárať sa s nimi, ako sa im darí. Skúste zorganizovať pre svojich blízkych príjemné posedenie, oživte ho nejakým zaujímavým nápadom, vyskúšajte originálne recepty a všetkým urobíte radosť a pripravíte nevšedný zážitok.

Najneskôr pár dní pred Vianocami si zoberte dovolenku a ak môžete, doprajte si ten pôžitok a vychutnávajte si toto krásne a neopakovateľné obdobie až do januárových dní. A nezabudnite vykročiť v dobrej nálade do nového roku!

Ak vás niekto nahnevá, nenechajte sa vyviesť z miery a skôr ako zareagujete, skúste napočítať  aspoň do desiatich a potom sa namiesto unáhlených slov radšej usmejte. Život môže mať aj krásnu tvár, len ju musíme chcieť alebo vedieť odhaliť.

Kariéra a financie:

V  práci sa vám momentálne darí a ako sa zdá, pomaly prichádza aj ocenenie a finančné ohodnotenie. To určite poteší, ale myslite na to, že potrebujete oddych – preto by ste si mali v predvianočnom čase dostatočne zavčasu vybrať dovolenku, aby ste načerpali nové sily. Uplynulý rok bol mimoriadne náročný.

Zdravie:

Večne rozpoltené Ryby, u ktorých sa dosť často menia citové frekvencie, čo sa ešte v predvianočnom zhone stupňujú, potrebujú večer upadnúť do pokojného a hlbokého spánku. Ako šitý na mieru pre nich je čajový koncentrát SERAFIN – DOBRÝ SPÁNOK, ktorý si môžete každý večer lahodne vychutnať. Spolu s bylinnou tinktúrou SERAFIN – VALERIÁNA vám pomôže pri pokojnom zaspávaní, skvalitní váš spánok a vy sa ráno prebudíte s elánom a v plnej sile, ktorú v tomto predvianočnom období budete potrebovať.

Čajový koncentrát SERAFIN – DOBRÝ SPÁNOK Bylinná tinktúra SERAFIN – VALERIÁNA
 

znamenieRyby

Ryba sníva, túži a trpí

Ryby sú rady iniciatívne, ale ak nedostanú odpoveď, stávajú sa netrpezlivé. Majú sklon k tajným stykom, najmä so zadanými. Ideálnymi partnermi sú pre nich milenci…...

Jemné a citlivé Ryby

Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi citliví a zraniteľní. Nemajú radi skúposť, zosmiešňovanie a hádky. Ak nebudete dbať na ich názor, budete im nepretržite…...

Láska Ryby

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu…...

Manželstvá Rýb

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu…...

Ryby (20. február – 20. marec)

Tomuto znameniu, charakteristickému výraznými mystickými sklonmi vládnu Neptún a Jupiter. Ľudí, narodených v tomto znamení priťahuje voda, povahovo patria k melancholikom až cholerikom. Sú nábožensky založení a inklinujú…...