Baran na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku. No a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

Baran na mesiac november

Baran

Láska a vzťahy:

Barani, všetko nasvedčuje tomu, že nastal čas, keď si bude treba ujasniť, ktoré vzťahy treba ukončiť. Aby vám zbytočne nekomplikovali život a aby ste sa vymanili z bludného kruhu, v ktorom sa už dlhý čas s niektorými ľuďmi pohybujete. Pritom môže ísť rovnako tak o vzťahy partnerské, ako aj priateľské či medziľudské. Ak však máte partnera, na ktorom vám záleží a máte spolu pekný vzťah, len v poslednom čase to niekde medzi vami tak trochu škrípe, skúste sa zamyslieť nad tým, kde robíte chybu. Možno by ste mali tráviť spolu viac času a trochu lepšie počúvať jeden druhého. Tí, ktorí patria k neverníkom, mali by sa mať na pozore. Hrozí im, že sa ich ľúbostný románik prezradí. Hrozia nezhody s partnerom a možno aj riešenie majetkových záležitostí týkajúcich sa majetku, ktorý máte s niekým spoločný. Nezadaní Barani (ale žiaľ, aj zadaní) sa môžu tento mesiac zoznámiť s niekým, kto sa ku nim vôbec nehodí. Samozrejme, toto nemusí platiť pre každý vzťah. Aj tak pre istotu treba zachovať opatrnosť a nezdôverovať sa novému partnerovi alebo človeku, ktorý nám je síce blízky, ale ešte ho dlho nepoznáme, s vecami, ktoré by sme si mali nechať radšej pre seba…

Kariéra a financie:  

Máte dobré nápady a viete ich aj realizovať a dobre predať, ale musíte naozaj chcieť. Niekedy sa zdá, ako by vám na to všetko, čo chcete zrealizovať, chýbal dostatok elánu a sila dotiahnuť veci do konca. Tak sa potom môže stať, že vám úspech môže prekĺznuť pomedzi prsty. Posledné mesiace boli u vás náročné a pre mnohých aj plné zmien, ktorým ste sa snažili prispôsobiť – teraz je čas si trochu oddýchnuť a sústrediť sa radšej na menej vecí, aby ste svoje sily zbytočne netrieštili. Pokiaľ ide o financie – mali ste v uplynulom čase dosť výdavkov a teraz sa z toho musíte spamätať. Koncom mesiaca by sa situácia mala zlepšiť.

Zdravie:

Venujte viac pozornosti tomu, ako sa cítite. Potrebujete si trochu oddýchnuť, upokojiť nervy a podporiť imunitu. Pomôže šport, prechádzky a ak môžete, tak aj sauna.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Netýkavka žliazkatá

Čo vás môže trápiť: Barani často bývajú netrpezliví, podráždení, kritickí a netolerantní, mávajú nedostatok sebadisciplíny a občas sa nedokážu dobre ovládať. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Netýkavku žliazkatú.

Save

Save

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY