SPÄŤ
Móda a krása

Aký vzor bude IN túto sezónu? Jednoznačne Gingham!

Od: Jana Vančová 11.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Určite ste si všimli, že sa v jarných kolekciách postupne čoraz viac objavujú modely z ľahkého bavlneného materiálu so štýlovým geometrickým vzorom zvaným Gingham.

Gingham

Gingham

Milujeme trendy čierno-biely vzor gingham, pretože si ho môžeme obliecť nielen do kancelárie ako office outfit, ale takisto jeho eleganciu a jednoduchosť v plnej kráse využiť aj na bežný deň. Od puzdrovej sukne až po blúzku s odhalenými ramenami a ginghamovej bundy existuje veľa spôsobov, ako tento úžasný  vzor nosiť.

Ako na ten správny styling?

Taktiež existuje mnoho variácií ako vzor gingham kombinovať. Pre sofistikovaný office look zvoľte styling pozostávajúci z blúzky a úzkych nohavíc. Dokonale ho doplníte farebnými lodičkami alebo mokasínami. Jednoduché šaty s odhalenými ramenami, alebo culotte nohavice v kombinácii s ľahším topom a teniskami. Výbornou farbou do kombinácie je žltá, ružová , modrá a samozrejme červená.

Brigitte Bardot

Preslávila ho Brigitte Bardot, ktorá sa v ňom dokonca vydávala.Vzor nazývaný aj kocka „vichy“ predstavujú súmerné, zväčša čierno biele kocky, nafarbené ná látke ešte pred samotným tkaním. Dnes sa kockovaný vzor čoraz viac objavuje v módnych kolekciách viacerých značiek v rôznych farebných verziách. Obľúbená je okrem čiernej tiež ružová a červená.

Galéria: cellbes.sk, zanela.sk, Twinset

womangalérie VŠETKY