Chodievate s partnerom na prechádzku? A držíte sa za ruky?

  Čo všetko o sebe môžeme prezradiť, keď sa vyberieme s partnerom na prechádzku?

  Je až neuveriteľné, čo všetko môžeme svetu prezradiť, keď ideme s partnerom na prechádzku, či na nákupy…! Držíte sa za ruky? Kto kráča vpravo a kto vľavo? Bozkávate sa na verejnosti? Odpovedzte úprimne na tieto otázky a dozviete sa o svojom vzťahu ešte viac. Ale aj o vzťahu ľudí okolo seba…

  dvojica ruky

  Držíte sa za ruky?

  Nie, to nemáme vo zvyku: Nezvyknete mať pri prechádzke s partnerom žiaden telesný kontakt? Samozrejme, nie je to nutné a nič vážne to nemusí znamenať – možno sa vám to jednoducho vidí nepraktické. Je však dosť pravdepodobné, že medzi vami vzniká určitý odstup. Vaša vzájomná túžba očividne už nie je taká silná, aby ste sa počas prechádzky túžili vzájomne dotýkať…

  Vždy sa držíme za ruky: Je to jasné, patríte k sebe a chcete, aby to bolo jasné všetkým okolo vás. Ak sa vyskytnú nejaké problémy, nerieši ich každý z vás osobitne, ale vždy spolu – ruka v ruke.

  Niekedy áno, inokedy nie: Raz sa držíte za ruky ako keby ste boli prilepení jeden k druhému, ale potom sa zase pustíte a každý kráča sám. To poukazuje na vašu prispôsobivosť. Kráčate spoločne životom ako pár, ale každý z vás je nezávislá osobnosť.

  Kto kráča vľavo, a kto zase vpravo?

  To je vždy rovnaké: Možno vám to ešte nenapadlo, ale váš partnerský život sa podobá rutine. Každý z vás hrá svoju úlohu a každý vie presne, čo má robiť. Je veľmi pravdepodobné, že každý z vás má aj svoje obľúbené miesto pri stole a aj vtedy, ak spíte v hoteli, leží každý z vás na tej istej strane ako doma. Alebo nie…?

  Kráčame tak, ako máme chuť: Dnes vám to vyhovuje tak, kým zajtra zase takto – dôležité je, že si zbytočne nekomplikujete život a do ničoho sa nenútite, ani sa nezväzujete zbytočnými a nepotrebnými pravidlami. Na problémy reagujete spontánne a zvyčajne aj spoločne nachádzate riešenie.

  Bozkávate sa na verejnosti?

  Nie, toto nikdy nerobíme: Žeby ste boli takí hanbliví? Alebo patríte k tým, ktorí tvrdia, že si nepotrebujú dokazovať svoju lásku na verejnosti? Tak či onak – ste super dvojica! To predsa viete a vôbec to nepotrebujete dokazovať pred ostatnými ľuďmi.

  Áno, bozkávame sa často a veľmi vášnivo: Ak sa bozkávate na verejnosti veľmi často – ráno, na obed, či večer, v akejkoľvek situácii, či za akéhokoľvek počasia, svedčí to o tom, že ste vzájomne úplne posadnutí jeden druhým a chcete svoju lásku ukázať celému svetu.

  Áno, občas to robíme: Máte chuť občas prejaviť partnerovi svoju lásku na verejnosti? Ak áno, robíte to preto, že po tom túžite, a nie preto, aby ste niečo dokazovali svojmu okoliu. Ostatné nežnosti a intímnosti si nechávate na chvíle, keď ste v súkromí – iba sami dvaja…

  Drží vás okolo drieku?

  Áno, vždy ma drží okolo drieku: Partner vás chce chrániť a súčasne každému ukazovať, že patríte k sebe! A vám sa páči, že je pri vás tak blízko, že vás má rád a môžete sa naňho spoľahnúť.

  Nie, nie je to pre nás pohodlné: Obaja to máte radi praktické. Ak potrebujete pocítiť vzájomnú blízkosť, na chvíľu sa zastavíte a objímete sa. Objímať sa pri chôdzi nie je také príjemné. A okrem toho: Doma je predsa maznanie najkrajšie…!

  Občas ma objíme rukou okolo drieku: Jasné, že to nepotrebujete, ale občas je príjemné, keď pocítite jeho ruku okolo svojho drieku a pocítite, že vás chráni. Tým dokazujete sebe i svojmu okoliu, že ste skvelý pár. A je to aj pravda: Vždy ste tu jeden pre druhého!