Osviežme si šatník pastelmi i výraznou žltou!

Vpustime jasné dni to našej skrine!

Necítite sa príjemne v tmavom oblečení? Nie je dôvod týrať sa, práve naopak. Aj keď obľubujete tmavé tóny na oblečení, určite sa oplatí šatník osviežiť aj zopár príjemnými kúskami v štýle tohtoročných trendov.

Osviežme si šatník

Všetko vo svetlých odtieňoch

Príroda je plná farieb a slnko nás dobíja energiou. Je čas túto sviežosť a energiu preniesť aj do svojho šatníka. Modrá, púdrová ružová, zelená, biela, žiarivá žltá, červená a ďalšie farebné odtiene dávajú nespočetne veľa možností pre zapojenie kreativity a kombinovanie.

Dve možnosti kombinovania

Ak patríme k ženám, ktoré majú radšej jednoduchší a elegantnejší vzhľad, môžeme voliť celý outfit v jednom obľúbenom svetlom odtieni. Trendová je napríklad svetlomodrá. Ak sa do nej oblečieme od hlavy po päty, dokonca i doplnky a topánky zvolíme v tomto odtieni, budeme neprehliadnuteľné, svieže, a pritom stále elegantné. Samozrejme, ak zvolíme džínsy a tenisky, táto elegancia skôr prejde do športovej elegancie.

Druhou možnosťou je kombinovať viaceré farby v jemných odtieňoch, optimálne dve, maximálne tri. Veľmi aktuálne sú béžová, púdrová ružová a svetlo bordová. Tieto odtiene môžeme kombinovať aj so svetlomodrou či svetlozelenou.

Ak nemáme rady fádnosť

Nie každá z nás obľubuje jemné odtiene, niektorým svedčia naopak – skôr výrazné. Ak patríme k týmto typom, osviežme si šatník oblečením vo výraznej púpavovej žltej, oranžovej, petrolejovej, či ostrej červenej. Stále zostáva aktuálna kombinácia červenej a čiernej, bielej a tyrkysovej, bielej a žltej a večná čiernobiela.

Hravé doplnky

Nezabudnime na to, že doplnkom nie je len taška. Osviežme alebo zjednoťme s celým outfitom i peňaženku, náušnice, náramky, šatku a ozdobme si veci denného používania príjemným spestrením. Módny je napríklad látkový brmbolec zavesený na taške alebo iné ozdoby.

-sz-

Foto: Reserved