Zimná pohoda

Tipy pre zaslúžený relax pre každého… 

Aj vy nadovšetko milujete pohodu a relax v príjemnom a útulnom prostredí domova? Tu je zopár tipov, vďaka ktorým si chvíle oddychu dokonale užijete…

Zimná pohoda

Príjemná atmosféra

Nájdite si čas pre seba, zrelaxujte pri dobrej knihe alebo obľúbenom filme. Samozrejme pri takomto leňošení nezabudnite aj na pohodlné oblečenie. Nič vás tak nevtiahne do príjemnej pohody ako mäkký sveter  alebo pohodlné nohavice či legíny . Správnu atmosféru vám navodia aj dobre zvolené interiérové dekorácie a príjemné vône. Vianoce sa mnohým z nás spájajú s rôznymi vôňami. Kým jedných láka vôňa drevín, iní zas milujú vôňu škorice či vanilky. Zaobstarajte si sviečky typických zimných vôní, vyzdobte nimi miestnosť a nechajte ich rozvoňať. Okrem krásnej arómy sa postarajú taktiež o pokojnú náladu a to správne čaro.

Hlavne bez stresu…

Každý z nás veľmi dobre vie, že častý stres a zhon nám dáva poriadne zabrať. Skúste sa uvoľniť pri dobrom kúpeli. Za pomoci detoxikačnej soli do kúpeľa si doma ľahko vytvoríte vlastné kúpele, ktoré vás zrelaxujú rovnako dobre ako víkend v tých skutočných. Špeciálna himalájska soľ do kúpeľa napríklad pomáha na  búšenie srdca, zharmonizuje tok energie a tiež vám pomôže v boji s nespavosťou. 

Kúpeľ vám prinesie blahodarný pocit a upokojí vaše zmysly. A nezabudnite po kúpeli pokožku primerane hydratovať. Kľúčová je voľba vhodného telového mlieka či masla, ktoré sa vám postarajú o  zdravú a vyživenú pokožku. Potom už len vkĺznuť do hrejivej kožušinovej vesty a pohodlných papučiek a stráviť večer pri dobrej knihe.

Nina Murárová

 Il. fotografia: pinterest.com

Galéria: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, Kara, beautysecret.sk, bytove-parfemy.sk, Ziaja