SPÄŤ
Pleť

ODHAĽUJEME: najlepší krém v boji proti vráskam!

Od: Henrieta Karabova 16.10.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Moderná žena má k dispozícii množstvo krémov, ktoré sľubujú mladistvý vzhľad, avšak nie všetky kozmetické prípravky sú naozaj účinné a prírodné. Kvôli tlaku spoločnosti, ktorá ako ideál krásy kladie do popredia mladú ženu s bezchybnou pleťou, sú čoraz viac populárne plastické operácie a injekcie botoxu, ktoré však môžu mať strašné následky. No život bez vrások je teraz len na dosah ruky a tentokrát Vám odhalíme prečo!

proti vráskam

Krém so 100% prírodným hyalurónom

Našťastie sa aj na našom trhu objavil krém proti vráskam, ktorý naozaj funguje a zároveň je úplne prírodný. Je ním denný krém Lux-Factor 4D Hyaluron so 100 % prírodnou kyselinou hyalurónovou, ktorá preniká do povrchových a hlbších vrstiev pokožky a pleť hydratuje zvnútra. Zázračný krém, ktorý prináša výsledky už po 2 týždňoch jeho používania,  viditeľne znižuje výrazné a zaplní hlboké vrásky, podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Krém je vhodný pre všetky typy pleti a získal si už aj mnoho známych Sloveniek, Sloviniek, Maďariek a Chorvátok, ktoré vzhľadom na povahu svojej práce venujú čoraz väčšiu pozornosť svojmu vonkajšiemu vzhľadu.

 proti vráskam

Opatrne pri výbere hyalurónu, ktorý nanášate na svoju tvár!

Generický hyalurón z čínskeho dovozu nie je vždy klinicky testovaný, či môže zaistiť optimálne výsledky.  Na rozdiel od iných produktov sa 4D Hyaluron krém proti vráskam líši v tom, že obsahuje iba 100% prírodný hyalurón európskeho pôvodu, ktorý má jedinečnú kvalitu. Ide o vzácnu zložku, ktorá zaručuje ohromujúce výsledky pri redukcii vrások a omladeniu pokožky. Hyalurón európskeho pôvodu, bez škodlivých vedľajších účinkov z dlhodobého hľadiska zaisťuje hladký a mladistvý vzhľad pokožky a zlepšuje štruktúru pokožky.

proti vráskam

Prírodný krém proti vráskam, ktorý skutočne funguje!

Práve teraz si môžete objednať Lux-Factor 4D Hyaluron krém proti vráskam za propagačnú cenu, s viac ako 50% zľavou, len na Lux-Factor.com alebo prostredníctvom telefónneho čísla +421220922547.

proti vráskam

Video:

womangalérie VŠETKY