SPÄŤ
Pleť

Viete, ktorý kolagén odporúča známa slovenská celebrita?

Od: Jana Vančová 1.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy patríte do skupiny žien, ktoré sa rady starajú o svoju pleť? Potom určite viete, že ak sa blížite k pomyselnej hranici 30 rokov alebo ste ju už prekročili, o pleť by ste sa mali začať starať ešte dôkladnejšie.

ktorý kolagén

 

Ako ste žili v dvadsiatke, sa odrazí na vašej pleti

Aký životný štýl ste preferovali v 20-tke? Uprednostňovali ste bujaré zábavy, alebo ste sa venovali sebe a športu? Pleť si to pamätá a ukáže sa to počas 30-tky. Pomaličky sa začnú objavovať poškodené cievy a slnkom spôsobené škvrny, kruhy pod očami, ale aj prvé vrásky. Aj vy sa pýtate, či sa to dá zastaviť? Alebo budeme potrestané za chyby našej mladosti?

Akú chybu najčastejšie robíme?

Viete akú najčastejšiu chybu v oblasti pleťovej starostlivosti my ženy robíme? Kupujeme si predražené krémy a séra proti vráskam, ktoré riešia problém len povrchovo. Kupujeme si tiež korektory, ktoré nám nedostatky pleti zakrývajú. Ani jedno riešenie sa však nezameriava na skutočnú príčinu problému, ktorou je s najväčšou pravdepodobnosťou strata kolagénu v našom tele. Už po 25. roku života  sa v našom tele začína tvoriť menej kolagénu. Po 30-tke je ho zase o čosi menej, čo sa prejaví na kruhoch pod očami, drobnými vráskami, ale aj suchšou pleťou.

ktorý kolagén

Máme účinné riešenie: Urobte si omladzovaciu kúru v pohodlí domova

Predstavte si, že by ste si každý deň urobili príjemný citrónový alebo jahodový nápoj, ktorý by neobsahoval žiadny „nebezpečný“ cukor. Sladený by bol len prírodnou stéviou. Predstavte si tiež, že tento lahodný nápoj by vás osviežil a pri pravidelnom pití by vám mohol pomôcť vyplniť vrásky, odstrániť kruhy pod očami, zlepšiť kvalitu vlasov a spevniť Vaše nechty. Skvelá správa je, že táto predstava sa pokojne môže stať realitou vďaka kráľovskému nápoju Viacollagen extra. V dennej dávke obsahuje až 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu a 1000 mg vitamínu C. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha hydratovať našu pokožku aj vlasy. Viacollagen Extra už pomohol vyzerať lepšie tisíckam ženám na Slovensku, no obľúbeným kozmetickým pomocníkom začína byť už aj v zahraničí.

Viacollagen Extra odporúča aj krásna Jana Hrmová

„Za posledný mesiac mi prišlo doslova 5 ponúk na promo kolagénového nápoja. Súhlasila som len s týmto od mojkolagen.sk, pretože už mám výborné skúsenosti s inými výrobkami od tejto značky,“ píše krásna exfarmárka Janka Hrmová na svojom instagrame a dodáva, že Viacollagen Extra je skutočne výborný na vlasy, nechty, pleť, pokožku a v neposlednom rade aj na kĺby.

ktorý kolagén

Jedinečná akcia v spolupráci s woman.sk

3 kolagénové doplnky za cenu 2. Vyberte si akúkoľvek kombináciu, zadajte kód poukážky „18247“ a zaplatíte len za dva kolagény.

Poštovné zdarma je samozrejmosťou!

ktorý kolagén

womangalérie VŠETKY