SPÄŤ
Topánkové hity

Obuv nielen do aprílového počasia testuje woman.sk

Od: Jana Vančová 27.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aprílové, a niekedy aj celkovo jarné počasie býva často nevyspytateľné. Výkyvy teplôt neraz dosahujú rekordné hodnoty a tak sa občas bezradne pýtame, čo si vlastne máme obliecť či obuť, aby sme sa vychystali primerane aktuálnemu počasiu. A niet sa čo čudovať, pretože v tomto čase nás rovnako tak môže zaskočiť chladné, ako aj veľmi teplé počasie. Niekedy teda musíme nosiť uzavreté topánky s plnou špičkou, kým inokedy si môžeme užívať dočasnú ilúziu leta a ukázať svoje nohy v elegantných topánkach s otvorenou špičkou a s vysokými opätkami. A možno práve toto je vhodný čas vybrať si niektorý z vhodných kúskov kolekcie Lasocki a Jenny Fairy od CCC.

 

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Bláznivý apríl

👠 Dnes testujú: Redaktorky Woman.sk, Jana a Heňa

👠 Topánky:  Balerínky Lasocki 24,95 € a členkové čižmičky Jenny Fairy 34,95 € od CCC

 

Jana a Heňa, ktoré sú redaktorkami lifestylového internetového portálu www.woman.sk, nedávno testovali športovú obuv na voľný čas. Tentoraz si vybrali z aktuálnej ponuky CCC niečo úplne iné a veľmi ženské. Napriek tomu, že Jana i Heňa majú slabosť na topánky s vyššími opätkami, Jana si tentoraz vybrala nežné a praktické balerínky na nízkych opätkoch a Heňa zase neodolala elegantným čiernym čižmičkám s otvorenou špičkou.

do aprílového počasia         do aprílového počasia

Výber topánok:

Jana: Hoci bežne si kupujem topánky na vyššom opätku, tentoraz mi  ružové balerínky z kolekcie Lasocki od CCC doslova učarili. Určite aj preto, že majú príjemnú ružovú farbu, zaujímavý lesk a sú vyrobené z potiahnutej kože. Keďže majú nízky opätok, chodí sa v nich skvele a noha sa v nich cíti pohodlne. Mimochodom, ich ďalšou výhodou je to, že ich decentný vzhľad umožňuje príjemné nosenie na deň a takisto si v nich možno vyraziť napríklad večer do mesta a stráviť v nich príjemný večer – hoci aj spojený s dlhou prechádzkou! Nohy vás v nich určite bolieť nebudú!

do aprílového počasia

Heňa: Ako som už v minulosti spomínala, milujem vysoké podpätky! Jednoducho pri výbere som neodolala a vybrala som si elegantné čierne členkové čižmičky na vysokom podpätku. Vkusne sa dajú skombinovať a pokojne sú vhodné ako do práce, tak aj do spoločnosti alebo na nedeľný rodinný obed. Napriek vysokému podpätku sú veľmi pohodlné a príjemné na nohu. Možno horšie to bude v letných mesiacoch, lebo topánky sú látkové a môžu trocha zohrievať. Ale čo by sme neurobili pre krásu? 😛 

do aprílového počasia  

Skúsenosti a hodnotenie:

do aprílového počasia

Jana: Ružové balerínky Lasocki z potiahnutej kože ma prekvapili, a to hneď dvakrát. Nielenže sa v nich moje nohy cítili veľmi príjemne, ale s údivom som zistila, že namiesto bežného čísla 38 si tentoraz  budem musieť vybrať balerínky s číslom 37, pretože tie s väčším číslom by sa mi vyzúvali. Okrem toho, že sa v nich veľmi dobre a pohodlne chodilo, páčila sa mi aj ich farba a to, že sa rovnako skvele hodili k džínsom i sukni. Či už som sa rozhodla pre športovú eleganciu, alebo nežný ženský vzhľad, ružové balerínky ma nikdy nesklamali!

 

Heňa: Trendy čierne členkové čižmičky z kolekcie Jenny Fairy od CCC ma prekvapili svojou pohodlnosťou, ktorú som vzhľadom na vysoký podpätok neočakávala. Majú jemnú, skrytú platformu, čo ich robí pohodlnými a veľmi elegantnými. Sú veľmi príjemné na nohu, majú komfortný sklon, nikde na nohe netlačia, takže aj pri dlhšom nosení je v nich noha ako v bavlnke a nebolí. Páčila sa mi farba. Čiernou nikdy nič nepokazíme, je vhodná na bežné nosenie, ako aj na večernú párty, kde potrebujete pôsobiť elegantne. Topánky sú vhodné k džínsom, elegantným nohaviciam, ale aj k sukni, či šatám. Takýto trendový kúsok by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy. 


Celkový dojem:

Jana:

do aprílového počasia👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 4 

👠 Variabilita nosenia: 4

👠 Módnosť: 5

👠 Materiál:  5

 

Heňa: 

do aprílového počasia👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 5

👠 Variabilita nosenia: 5

👠 Módnosť: 5

👠 Materiál: 4

 

Balerínky Lasocki za 24,95 Eur a členkovú obuv Jenny Fairy za 34,95 Eur kúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC.

womangalérie VŠETKY