SPÄŤ
Topánkové hity

Popoludnie pri vode s marketérkou Renátou

Od: Henrieta Karabova 21.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Tropické dni by sme snáď najradšej všetky strávili pri vode a týmto ležérnejším smerom sa neraz uberá aj náš letný šatník. Teda minimálne cez víkend, pretože počas pracovného týždňa je naším jediným osviežením klimatizácia v kancelárii. Do letného inventára už neodmysliteľne patria pohodlné sandále, už ste si vybrali tie svoje?

pri vode

 

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Do horúcich letných dní   

👠 Dnes testuje: marketingová špecialistka CCC

👠 Topánky: Bassano od CCC 13,95 €

Marketingová špecialistka CCC Renáta si potrpí na pekné oblečenie a svoje obľúbené kúsky mení podľa ročného obdobia. „Teraz v lete mám najradšej šaty. Okrem toho, že ide o praktické oblečenie do vysokých letných teplôt, odpadáva mi ráno pri skrini aj večná dilema, čo k čomu zladiť,“ hovorí.

 

pri vode

 

Pokiaľ ide o topánky, má pre ne skutočnú slabosť. „Keďže som vysoká, preferujem topánky na nízkom alebo žiadnom podpätku. Zbožňujem rôzne sandáliky, balerínky s otvorenou špičkou alebo štýlové šľapky. Rada nakupujem v CCC, výber je naozaj veľmi široký a za úžasné ceny. Aktuálne u nás prebieha výpredaj, takže  veľké množstvo topánok je zľavnených až na jednociferné sumy. To je potom veľmi ťažko odolať,“ smeje sa Renáta.

Výber topánok

Pri výbere topánok je pre mňa prvoradé pohodlie. Mám kamarátku, ktorá si kupuje o číslo menšie topánky, aby jej noha nevyzerala príliš veľká.  Celý deň však v topánkach trpí. Pre mňa je to nepredstaviteľné. Nosím topánky s veľkosťou 42 a nemám s tým žiadny vnútorný problém. Preč sú už aj časy, kedy bola ženská 42-ka na trhu nedostatkový tovar. V CCC je aj v tomto čísle skvelý výber pohodlnej a štýlovej obuvi,“ opisuje svoj život na veľkej nohe marketingová špecialistka.

Pokiaľ predsa len túžite, aby vaša noha vyzerala opticky menšia, pri výbere topánok stavte na mix materiálov alebo farieb. Zaujímavá kombinácia odpúta pozornosť od väčšieho chodidla a opticky ho skráti. Skvele fungujú aj najrôznejšie aplikácie na topánkach, výšivky alebo metalické odlesky. Podobne, ako sa rozhodla Renáta. Napriek tomu, že v lete milujem jasné a žiarivé farby, topánky najradšej  kupujem v neutrálnych tónoch – čierna, béžová, zlatá, hnedá,“ zdôvodňuje svoj výber.

 

pri vode

Vyhodnotenie:

„Topánky sú úžasne kombinovateľné v podstate s čímkoľvek. Hodia sa k tigrovaným šatám, ale aj k červeným nohaviciam či rifľovej sukni. Vďaka zlatému remienku sú neprehliadnuteľné a všade žnú úspech. Mám ich necelý mesiac a už teraz môžem vyhlásiť, že sú aktuálne najvyužívanejšími topánkami v mojej zbierke. Nosím ich do práce, na stretnutia s kamarátkami, na kúpalisko s rodinou  a určite nebudú chýbať v kufri na tohtoročnú dovolenku,“ hovorí Renáta.

Ku krásnym topánkam neodmysliteľne patrí aj kabelka. „K sandálkam najradšej nosím bielu kabelku z našej ďalšej línie Jenny Fairy. Napriek tomu, že módni stylisti z celého sveta už dlho hlásajú, že kabelku netreba ladiť k topánkam, som tak zvyknutá a skutočne sa mi to páči viac, ako keď tieto dva kúsky spolu neladia. Stará škola, darmo,“ hovorí s úsmevom. Renátin postoj je ukážkou toho, že ani ten najviac trendy kúsok nebude vyzerať na nás dobre, pokiaľ sa v ňom samy necítime príjemne.  

Celkový dojem:

 

pri vode

👠 Materiál: 4

👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 5

👠 Variabilita nosenia: 5

👠 Módnosť: 5

 

Sandálky z línie Bassano zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 13,95 €.

womangalérie VŠETKY