SPÄŤ
Móda a krása

Zázračná premena – Editka schudla 17 kíl!

Od: Jana Vančová 20.8.2015
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Editka je okúzľujúca a veselá blondínka, plná života a energie, ktorú rozhodne len tak niečo neodradí a nevyvedie z miery. Ak si raz niečo zaumieni, odhodlane a priamo ide za svojím cieľom, ktorý je pre ňu lákadlom i výzvou. Stačí si prečitať jej malý životný príbeh v úvode, a človek okamžite pochopí, že túto šarmantnú a príjemnú osôbku iba  máločo vykoľají. Nevyhovára sa na materstvo, ani na starosti s ním, spojené, ani na to, že zrelá žena s tromi deťmi nemusí mať postavu ako prútik – práve naopak, vlastným príkladom aj osobným príbehom dokázala, že aj schudnúť 17 kíl nemusí byť nedosiahnuteľný sen. Stačí chcieť a, samozrejme, zveriť sa do rúk odborníkov. Zázračná premena pani Editky sa začala diať od chvíle, keď  sa ozhodla, že začne chudnúť pod dohľadom odborníkov a pravidelne navštevovať Inštitút kompliment®. Krásne fotografie z fotenia, ktoré si dokonale užívala a vychutnala, sú najlepším dôkazom toho, že úsilie sa vyplatilo. Napokon, posúďte sami…

Zázračná premena - Editka

 

Vizitka:

Meno: Edita
Vek: 44 rokov
Bydlisko:
Bratislava
Zamestnanie:
SZČO, momentálne na materskej dovolenke
Hmotnosť:
71,5  kg
Hmotnosť pred chudnutím:
88,5 kg

Život je zmena!

Na úvod Editkin malý životný príbeh…

Zázračná premena - EditkaMôj vek je len číslo. 44 – nič viac, nič menej.  Vyššie a zlovestnejšie však bolo číslo na váhe – 88,5 kg – to už bol stres a čistá pohroma! Podarilo sa mi váhu zredukovať, momentálne mám 71,5 kíl a samozrejme, pokračujem v zhadzovaní kíl ďalej. Dnes som už spokojná a vyrovnaná žena, ktorá miluje humor a už neberie veci tak vážne.  Keď človek pochopí, že život je len jeden, začne si ho viac vážiť a niečo pre seba i robiť.

 🙂 Momentálne som po mnohých rokoch opäť na materskej dovolenke, ktorá ma absolútne napĺňa. Mám úžasnú rodinu – malú 15-mesačnú dcérku, dvoch dospelých synov, 25  a 24-ročného a samozrejme, skvelého manžela, čo to zvláda na jednotku.  Keby nebolo jeho, nikdy by som chudnutie sama nezvládla. Spoločne sme sa podporovali, navzájom povzbudzovali, varili, kuchtili a vymýšľali recepty,  bavili sa na tom, vzali sme to ako výzvu, hru, v ktorej lepší víťazí, prípadne vyhráva ten, čo nezlyhá… a tak sme spoločne chudli  a aj obaja schudli. Každý približne 17 kg. P1020823

Môj metabolizmus sa prebral do života. Pribrala som 5 kíl, ale na svalovej hmote, čo je ohromné, pretože tuk už nemá šancu. Najhoršie bolo prepnúť sa a priznať si, že naša strava i celkové stravovacie návyky,  ktoré sme mali, sú absolútne zlé – aj keď veľmi, veľmi chutné. Musela som najprv pochopiť, že to nie je len o chudnutí, ale o celkovej zmene života, o zmene postoja ku sebe samej… a v prvom rade si doslova priznať: Som tučná! Už sa nedalo donekonečna zatvárať oči a vyhovárať sa na všetko okolo.P1020780

Prvé nakopnutie bolo od syna a bolo dosť drsné: Mama, pozri sa do zrkadla, rob niečo so sebou,  máš dvojitú bradu, brucho ako balón a nohy radšej ani nekomentujem… si mladá a vyzeráš ako hroch! Ten pocit, že má pravdu, bolel. Ale pomohlo, premýšľala som, ako na to, skúšala som rôzne diéty. Poznáte to… každá vybuchla, lebo nemala ten pravý základ. Zhadzovať kilá len tak a nesledovať to odborne a premyslene, znamená jojo efekt a ešte aj vyčerpanie organizmu z dôležitých látok, minerálov a tak ďalej.  Telo ukladá o dušu ešte viac tukov a tak dookola, no skrátka – začarovaný kruh.

Potom som sa dopočula o Inštitúte redukcie a prevencie nadváhy kompliment – odporúčali mi ho moje známe, čo tam pod odborným dozorom chudli a schudli, a nevedeli si to vynachváliť. A tak prišli Vianoce, a ja som si poprosila tento program ako darček pod stromček od Ježiška – a bolo! 🙂 

Vrelo to odporúčam každej žene, pretože naučiť sa poznať svoje telo, naučiť sa jesť správne a chutne a pritom nehladovať, naopak dopriať si všetko, je úžasný pocit celkového oslobodenia z trápenia sa….Ďakujem celému tímu Inštitútu kompliment, ktorý sa o mňa príkladne staral, naučil ma všetko, čo potrebujem vedieť a hlavne, že keď zakopnem, ako to rýchlo napraviť a bez zbytočných chýb.

 

Super účes
Pani Editka je blondínka s dlhými vlasmi a ako každá správna dlhovláska – na svoje vlasy si veľmi potrpí a nerada zasahuje do ich dĺžky. Mimochodom, takéto vlasy jej aj veľmi pristanú, takže vizážistka Marta Gejdošová zo salónu Sharmant jej zastrihla a upravila iba končeky vlasov.  Najprv však po dohode s pani Editkou oživila vlasy svetloorieškovým melírom, ktorý ich opticky zahustil. Melír na Editkiných vlasoch pôsobil 30 minút, potom vizážistka vlasy opláchla, umyla kvalitným šampónom a nakoniec naniesla vlasovú kúru. Po opláchnutí kúry a zastrihnutí končekov vlasov naniesla vizážistka do vlasov penové tužidlo a potom vlasy prefúkala fénom cez veľkú okrúhlu kefu, aby účes dobre držal. Vysušené a kefou vytvarované vlasy potom vizážistka natočila kulmou na pekné lokničky a vlasy na vrchu hlavy mierne natupírovala. Nakoniec vrchnú a bočnú partiu vlasov zafixovala vzadu sponkami a celú záplavu svetlých zvlnených pramienkov  spevnila lakom na vlasy.

Ako sa tvoril účes…

Krásny mejkap
Po vytvorení efektného účesu prišiel na rad mejkap. Vizážistka Marta Gejdošová naniesla Editke na tvár mejkap v naturálnom odtieni. Oči sa rozžiarili pomocou zaujímavej kombinácie očných tieňov – najprv sa vytónovali jemným ružovo-perleťovým odtieňom, potom nasledovalo jemné dymové líčenie, ale totálny punc extravagancie získal Editkin pohľad potom, keď jej vizážistka decentne  zvýraznila očný mejkap akcentom v žltom odtieni. Celkový dojem umocnili riasy zvýraznené špirálou a obočie vytónované hnedým tieňom na obočie.  Pery získali svieži vzhľad jemným rúžom s leskom v príjemnom ružovom odtieni.

Ako sa tvoril mejkap…

Oblečenie, ktoré má švih!
Editkina pekne tvarovaná ženská postava krásne vynikla v oblečení z kolekcie F & F, z ktorej sme s odbornou asistenciou stylistu Rasťa Holubeca vybrali tie najkrajšie kúsky.  Samozrejme, Editka sa do výberu oblečenia veľmi aktívne a s nadšením  zapájala a prichádzala aj s dobrými nápadmi, ako svoj imidž ešte vylepšiť.  Bolo očividné, že svoju zázračnú premenu si dokonale užíva, že ju jej úloha modelky teší a že sa v nej skvele cíti.  Svedčia o tom aj fotografie so zakladateľkou a riaditeľkou Inštitútu redukcie a prevencie nadváhy kompliment®, Katarínou Skybovou, ktorá sa nášho fotenia tiež zúčastnila.  A aby tento deň bol ešte krajší, nakoniec sme Editku potešili aj kozmetickým balíčkom, ktorý jej venovala značka Oriflame a oblečením aj nákupnou poukážkou F & F.

Bol to opäť fantastický a príjemný deň!

Príťažlivá  Editka v outfite z kolekcie F&F…

P1020671 P1020682 P1020715 P1020710
P1020787 P1020780 P1020746 P1020727
P1020811 P1020801 P1020798 P1020795
P1020819 P1020823 P1020853 P1020828
P1020894 P1020911 P1020954 P1020974
       

Tip vizážistky
Z bohatej kozmetickej palety značky Oriflame vizážistka Marta Gejdošová  zo salónu Sharmant Editke odporúča Krycí krém Giordani Gold Invisible Touch, odtieň Light Ivory, na rozžiarenie očí  radí vizážistka  vyskúšať Paletu očných tieňov Very Me Romance For Your Eyes Only,  odtieň Downtown Grey, Krémový očný tieň Giordani Gold s perleťovým leskom Shimmering Grey a Tiene na obočie The One.  Pery nádherne osvieži a skrášli  Omladzujúci lesk na pery Giordani Gold Youth Full v odtieni Sheer Pink.

 

Jana Vančová
Foto:
Henrieta Karabová
Vizáž a účes: Marta Gejdošová, salón Sharmant Vajnorská 10, Bratislava
Oblečenie: F&F móda
Kozmetika:
Oriflame
 

womangalérie VŠETKY