Magická sila sukne – dámske oblečenie, ktoré čaruje

Myslíte si, že je jedno, či nosíte sukne alebo nohavice? Sukňa je dámske oblečenie s tajomstvom…

Že to má na vaše okolie – a zvlášť na mužov – rovnaký vplyv? Neverte tomu! Keď si prečítate, čo všetko dokáže sukňa a akú energiu v sebe skrýva, určite po tomto dámskom oblečení siahnete častejšie ako po nohaviciach. Sukňa totiž dodáva žene energiu, umocňuje jej príťažlivosť a pomáha jej ovládať, ba dokonca neraz až ovládnuť muža…!

dámske oblečenie
stock.adobe.com

Nosenie sukní vôbec nie je náhodné

To, že ženy nosia sukne, je nielen pekné a pre mužov zaujímavé, ale aj celkom prirodzené. Napokon, robili to tak už ženy oddávna – v starom Grécku, Ríme, či v Japonsku. Mimochodom, ani ženy slovanských národov nenosili nohavice, ale dlhé sukne a pod nimi ešte ešte dlhé košieľky. Žeby náhoda? Veď súčasné ženy si nohavice obľúbili práve kvôli tomu, že sa im vidia také praktické!

Z energie pod sukňou čerpá muž silu…

Možno sa vám takéto tvrdenie bude zdať trochu nadnesené. Ale ak máme aspoň trochu zmyslu pre ezoterické záležitosti, uvedomíme si, že je to tak. Naši predkovia, ktorí žili v tesnejšom spojené s prírodou, si veľmi dobre uvedomovali, že muž a žena sa nelíšia len vonkajším vzhľadom a pohlavím, ale aj tým, že majú rôznu energiu. Kým mužská energia prichádza z vesmíru, čiže zhora, ženská energia vychádza zo Zeme. Hromadí sa v maternici, pričom napĺňa ženy láskou, nežnosťou a citlivosťou. Samozrejme, muži takýto orgán nemajú, preto ďalšiu potrebnú silu získavajú od žien počas sexuálnych radovánok. Zainteresovaní tvrdia, že žena, ktorá nosí obvykle nohavice, má tendenciu jednať s mužom ako muž. Dochádza tým k narušeniu výmeny energií, pretože muž nedostáva od ženy to, čo potrebuje a stáva sa agresívnejší, nepokojnejší a hrubší. V partnerskom vzťahu sa to môže prejaviť tak, že si partneri prestávajú rozumieť, objavujú sa hádky a stráca sa pocit spolupatričnosti.

Čo dokáže dlhá sukňa?

Ak nosíme dlhú sukňu, ktorá siaha takmer po zem, sukňa vytvára kužeľ, ktorý pomáha viesť a zhromažďovať energiu, ktorá je potrebná a veľmi dôležitá pre ženu. Sukňa, dámske oblečenie, ktoré je dlhé a má kónický tvar (smerom dolu sa rozširuje), pomáha žene naberať energiu zo Zeme. Ak má sukňa zospodu širokú obrubu, sukňa sa pri pohybe pohojdáva a točí. Vytvára akýsi ochranný kruh a chráni ženské sexuálne centrum. Mimochodom, naši predkovia tvrdili, že žena si má sukňu obliekať i vyzliekať cez hlavu,a nikdy nie cez nohy. Vraj ženy, ktoré si obliekajú a vyzliekajú sukňu cez nohy, nie sú pre mužov také príťažlivé a navyše, ani sa nevydajú! Pravda je taká, že ak si budeme sukňu obliekať cez nohy, sukňou dôkladne pozametáme podlahu a na nej všetko, čo na sebe určite nechceme mať. Navyše, ostávame tak úplne nechránené a zbavujeme sa tak magickej energie Zeme, ktorú nám dlhá a široká sukňa pomáha nazhromaždiť.

Mohlo by vás zaujímať

Magické stužky

Magické stužky splnia naše priania!

Čarovanie s farebnými stužkami má väčšiu silu než by ste si možno mysleli… Aj vám sa páči rozprávka o čarovnej rybke, ktorá dokáže splniť tri … Čítaj ďaľej

Čo sa stane, ak si budeme obliekať sukňu cez hlavu?

Ak si obliekame a vyzliekame sukňu cez hlavu, zahalíme sa takto celé do sily Zeme, ktorá nám dáva svoju ochranu a my, ženy, sa stávame nielen spokojnejšie, šťastnejšie a silnejšie, ale aj príťažlivejšie pre mužov. Nezametajme teda podlahu sukňou, ale naučme sa obliekať toto dámske oblečenie zvodným a zaujímavým spôsobom, ktorý nám pristane. Ak patríme k ženám, ktoré nielenže si sukňu neobliekajú cez hlavu, ale namiesto sukní nosíme často nohavice, uzatvárame spojenie so Zemou a nemáme sa s mužmi o čo podeliť (z hľadiska energií). Skúsme si však obliecť sukňu a uvidíme, že sa naša ženskosť začne rýchlo prebúdzať a že oveľa častejšie budeme priťahovať mužské pohľady. Okrem toho, muži v našej blízkosti budú nežnejší a pokojnejší.

Za pokus to určite stojí!

Myslíte si, že ide o fantazírovanie? Že na takéto úvahy nemáte čas a že na ne nie je ani riadne vedecké zdôvodnenie. Niektoré veci však jestvujú aj bez toho, že by sme ich na vlastné oči videli. Niektoré veci sú očiam neviditeľné, ale skrátka fungujú – najlepšie, ak sa presvedčíme na vlastnej koži. Čo tak napríklad obliekať si častejšie sukňu? Určite tým nič nepokazíme a ak to naozaj zafunguje, budeme mať z toho dvojnásobný osoh!  🙂 

Jasmína