„ŠOK! … Miro Šmajda závislý na droge?”


Ktorá ho dostala, prezrádza v novom videoklipe

Slovenský spevák, s polovičnými českými koreňmi,  žijúci dlhodobo v Prahe, vydal s kapelou Terrapie nový singel s názvom  Narkoman. Priznáva svoju závislosť na špecifickej droge, na ktorej priamo závisia jeho telesné funkcie.

Miro Šmajda

Od človeka dlhodobo praktikujúceho zdravý životný štýl by takýto zvrat čakal málokto, no každý má v živote predsa len nejakú závislosť,  ktorá ho pohltí, a Miro nie je výnimkou. Pre niekoho je to narkotikum, pre niekoho alkohol, pre niekoho niečo iné. Viac sa dozviete v klipe.

Narkoman

Miro Šmajda, pôsobiaci už tretí rok ako frontman úspešnej českej kapely Walda Gang, svoju jazykovú variabilitu znovu potvrdzuje rockovým singlom s českým textom aj so svojou sólo kapelou Terrapie, s ktorou momentálne pripravuje 4. album. 

Klip sa natáčal počas štvormesačnej cesty v Ázii, kde spevák na jar tohoto roku natáčal cestopisný dokument a chystal materiál na pripravovaný nový album s kapelou Terrapie. V klipe sú  zábery z ulíc vietnamského Hanoja, pobrežia Thajska a Barmy. Natáčanie bolo sprevádzané rôznymi komplikáciami, ako napríklad krádež motorky v Kambodži, kvôli čomu sa musel prepísať scenár, ale aj utopenie časti kamerovej techniky a následný servis v Kuala Lumpur a v Bangkoku. 

Na ceste ho sprevádzala jeho aktuálna priateľka, ktorá sa objavuje aj na fotkách. Miro o nej prezradil len toľko, že to nie je žiadna „fifinka“, pretože na svojich potulkách nevyhľadáva 5-hviezdičkové hotely, ale naopak. Často spali vonku pod holým nebom alebo pod stanom. Obdivuje ju aj za to, že všetko s ním na tejto neľahkej výprave ustála.