Perfektný vzhľad nielen na cestách

Aby ste vo svojom dovolenkovom outfite zažiarili, pribaľte si so sebou ručný naparovač Philips Steam&Go. Oblečenie, ktoré vyberiete z kufra po dlhej ceste, často nie je v najlepšej kondícii. Trpia nielen bavlnené tričká, ale aj letné svetríky, šaty s volánmi či široké nohavice. Philips preto prichádza s ručným naparovačom odevov Philips Steam&Go, s ktorým ľahko a rýchlo odstránite záhyby z rôzneho oblečenia.

Philips Steam&Go

Rýchle a jednoduché odstránenie záhybov

S ručným naparovačom odevov Philips Steam&Go odstránite zo svojho dovolenkového šatníka nevzhľadné záhyby za chvíľku a bez námahy. Oblečenie môžete zavesiť na vešiak alebo položiť na posteľ, no istotne pri naparovaní nepotrebujete žehliacu dosku. Naparovač môžete použiť na všetky žehliteľné tkaniny bez rizika spálenia. Horúca para navyše odstráni aj nepríjemné pachy, napríklad z jedla alebo cigariet, a osvieži i silnejšie materiály.

Philips Steam&Go

Všestranný pomocník

Ručný naparovač Philips Steam&Go určite využijete aj po návrate z dovolenky. Máte ho kedykoľvek poruke, a pokiaľ ráno nemáte dostatok času a potrebujete len trocha doladiť sako alebo šaty do práce, nie je nič jednoduchšie, ako naparovaciu plochu pritisnúť k látke. O niekoľko sekúnd budete ako zo škatuľky, pretože samotný naparovač je pripravený za menej ako minútu.

Philips Steam&Go

Naparovač si navyše skvelo poradí aj s jemnými materiálmi alebo s atypickými strihmi. Na silnejšie tkaniny zas môžete použiť nadstavec s kefou, ktorá sa dostane až do vlákien, umožní lepšie prenikanie pary a pomáha odstrániť žmolky a nečistoty. Naparovač má ergonomický tvar, je ľahký a kompaktný, balenie obsahuje aj vak odolný proti teplu pre ľahké ukladanie. Horúca para zabíja až 99,9 percenta baktérií*, čo ocenia napríklad rodičia malých detí, ktorí s naparovačom ľahko „osviežia“ aj plyšových kamarátov svojich potomkov. Vďaka tomu môžete prať oblečenie aj hračky menej často a predĺžiť tak ich životnosť.  Stačí napariť a môžete vyraziť. Taký je Philips Steam&Go.

Philips Steam&Go

Pozrite si video a presvedčte sa.

Viac na www.philips.sk/naparovace

* Testované externým orgánom na typy baktérií Escherichia coli 8099, Staphylicoccus aureus ATCC 6538, Canidia albicans ATCC 10231 pri čase naparovania 8 minút.