Vyrazte so svojim miláčikom na prechádzku

na prechádzku

Ak už pôjdete objavovať mestské zákutia alebo lesné cesty, váš štvornohý priateľ isto ocení, keď ho vezmete so sebou. Aby ste si spoločne strávený čas užili čo najviac, vezmite so sebou aj nejakú psiu hračku. V predajniach KiK, ktorý tento rok oslavuje 10 rokov pôsobenia na Slovensku, nájdete pre svojich maznáčikov všetko potrebné – od psích pelieškov, cez hračky až po rôzne „vychytávky“, ktoré budú vaši štvornohí miláčikovia zbožňovať!

Hračky i na prechádzku

Azda každý psí nezbedník sa rád hrá. Aby ste neprišli napríklad o nové topánky, je dobré mu kúpiť hračky, ktoré ho zabavia. Jedny z najobľúbenejších sú hračky na hádzanie. KiK ponúka bumerang, ktorý svojim tvarom pripomína veľmi populárnu hračku – fidget spinner. Zaujímavou pomôckou je i dávkovač dobrôt, na ktorom stačí stlačiť tlačidlo a prístroj granulu vystrelí a psíček ju môže chytať. Šikovná kapsička na dobrôtky tiež príde vhod práve pri jesenných prechádzkach s maznáčikom.

Ak máte doma šteniatko alebo malého psíka, isto oceníte tento šikovný peliešok. Na prvý pohľad vyzerá úplne bežne, ale zdanie klame. Tento peliešok môžete pomocou zipsu zopnúť a použiť ako tašku na nosenie psíka alebo ho nechať rozložený a váš havko si naň môže ľahnúť a tráviť spoločné chvíle s vami. Ideálna voľba napríklad pri cestovaní či návštevy priateľov.

Aby nebola zima ani vášmu štvornohému kamarátovi

Aby psíkovi na jesenných prechádzkach nebolo chladno, vybavte ho praktickou bundičkou. I domáci maznáčikovia sú náchylní na nachladnutie a ak vyrážate na ďalšiu túru, môžete po ceste premoknúť. Predstavte si, ako sa asi havkáč musí cítiť, keď v chlade v mokrom kožúšku musí kráčať ešte niekoľko kilometrov.