16. september

Tento dátum narodenia vám dal do vienka túžbu po poznaní a neustálom zdokonaľovaní. Najradšej máte osobnú skúsenosť, ktorú považujete nielen za najlepší spôsob poznania seba, ale aj ľudí a situácií okolo vás.

Máte dobrú intuíciu a občas sa aj trochu zasnívate, ale vďaka svojim praktickým a organizačným schopnostiam svoje vízie zvyčajne aj naplníte. Máte plno energie, usilujete sa byť prospešný aj iným ľuďom, ale súčasne sa usilujete aj o dobré vlastné finančné zabezpečenie.

Mohlo by vás zaujímať

Nekysnutý slivkový koláč

Nekysnutý slivkový koláč

15 minútSuroviny na nekysnutý slivkový koláč: 300 g chlebovej hladkej múky, 70 g práškového cukru, 1 čajová lyžička pomletej citrónovej kôry, 150 g masla, 3 polievkové… Čítaj ďaľej

Máte obchodný talent, milujete krásu, eleganciu a luxusný spôsob života. Máte dobré komunikačné schopnosti a dokážete sa vcítiť do duší ľudí okolo seba. Mali by ste sa však čo najviac pohybovať v harmonickom prostredí, pretože máte tendenciu veľmi prežívať a nasávať do seba klímu z okolitého prostredia. Z negatívnych vlastností sa môže prejaviť sklon k manipulácii s druhými ľuďmi, podozrievavosť, sebeckosť, či podráždenosť.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach