Blíženci na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Blíženci

Blíženci na mesiac december

Láska a vzťahy:

V tomto čase je sa od vás žiada najmä porozumenie, trpezlivosť a empatia. Vďaka tomu dosiahnete viac, ako by ste si možno mysleli. Zadaným sa podarí oživiť tú krásnu starú iskru vo vzťahu, o ktorej si už pomaly začínali myslieť, že pohasína. Napriek všetkému, váš vzťah znovu ožije nežnosťou a následne i vášňou, a napokon zistíte, že to ani nebolo také zložité. Stačí mať viac porozumenia a chuť tráviť viac spoločných chvíľ s partnerom. Aby to však bolo vyrovnané a krásne, skúste vyjsť s iniciatívou, aby si aj on vybral, ako ten spoločný čas chce tráviť. V opačnom prípade by mohol mať pocit, že ho do niečoho nútite a že sa musí zase len prispôsobovať.

Ak patríte k tým, ktorí sa v predvianočnom alebo vianočnom čase s niekým zaujímavým zoznámia, nikam sa neponáhľajte a dajte si dostatok času na to, aby sa tento vzťah mohol pekne vyvíjať – bude to v prospech veci.

V prípade, že vás predvianočný zhon a stres znervózňuje, zariaďte sa podľa toho, ale nesnažte sa iným vnucovať svoj názor, aby ste si ich zbytočne neznepriatelili. Vy sami však spomaľte a ak môžete, dobre urobíte, ak si pred vianočnými sviatkami  až do Silvestra zoberiete voľno a tento čas si užijete so svojimi blízkymi. Mimoriadne vám to všetkým prospeje.

Kariéra a financie:

Napriek tomu, že počas celého roka ste možno mohli mať pocit, že vaše projekty akosi nevychádzajú, teraz, na sklonku roka, ako sa zdá, sa karta obracia. Vaše plány sa ukazujú ako reálne a vy máte dôvod k optimizmu. Všetko nasvedčuje tomu, že prichádza váš čas a že vám vyjdú aj tie najsmelšie plány, na ktoré ste si možno ani netrúfali.

Zdravie:

Potrebovali by ste viac oddychovať a tak trochu sa šetriť. V čase pred Silvestrom buďte opatrní – môžu vám hroziť úrazy. Takisto pozor na prechladnutie a na pitie studených nápojov, z ktorých by vás mohlo rozbolieť hrdlo.

Preto vám by som odporučila posilniť imunitu bylinným čajom SERAFIN – IMUNITA ¾ litra denne, ktorý striedajte po dni s bylinným čajom SERAFIN – CHRÍPKA ¾ litra denne, čím môžete predísť nachladnutiu, alebo ho popíjať pri prvých prejavoch ochorenia.

Bylinný čaj SERAFIN – IMUNITA Bylinný čaj SERAFIN – CHRÍPKA
 

Pre posilnenie účinkov čajov doplňte kúru bylinnou tinktúrou SERAFIN – ECHINACEA.

Takto sa vyhnete nachladnutiu a zároveň pripravíte svoje telo na nadchádzajúce zimné obdobie. Nezabúdajte na pohyb na čerstvom vzduchu.

znamenieBlíženci

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

Blíženec rád býva zaľúbený, ale má rád aj nezávislosť. Do ľúbostného dobrodružstva síce vloží celú svoju dušu, no jeho citový náboj rýchlo vyprchá. Muž Blíženec…...

Blíženci milujú fantáziu

Blížencov priťahujú partneri, ktorých môžu objavovať a skúmať. Ak si ich chcete získať, nechajte ich hovoriť – rozhovor s nimi je poučný a zábavný. Začnete…...

Láska Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blížencov nemajú veľký zmysel pre stále a verné vzťahy. Objekty svojej lásky dokážu rýchlo a často meniť a neraz tým spôsobujú…...

Manželstvá Blížencov

Blíženci takmer vžy milujú dvoch ľudí naraz a neradi sa medzi nimi rozhodujú. Napriek tomu môžu vytvoriť harmonické manželstvo, a to najlepšie s človekom, ktorého…...

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Vládnucou planétou tohto mužského znamenia je Merkúr. Blížencov zo živlov priťahuje vzduch. Povahovo patria k večne nepokojným až rozdvojeným sangvinikom. I keď sú húževnatí, na druhej strane…...