Baran na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Baran na mesiac február 2018Baran

Láska a vzťahy:

Barani v láske v tomto období sú opatrní. Skôr si robia plány na tento rok v oblasti sebarealizácie a práce, ale možno práve touto zádumčivosťou a nevšímavosťou rastie o nich záujem v okolí. Aby ste neboli prekvapení, ani neviete ako, zrazu vhupnete do trvalého šťastného zväzku.

Kariéra a financie:

Už od začiatku roka ste skočili oboma nohami do pracovného víru, ktorý neutíchne po celý rok. Malo by sa vám dariť, treba si len zvážiť, kde a za koľko vynaložíte svoju energiu, aby ste sa nevyčerpali zbytočne a aby ste si vedeli naplánovať čas aj na rodinu a oddych. Tento rok výrazne môžete postúpiť v realizácii svojich pracovných predstáv a cieľov, možnosti ku vám budú prichádzať ľahšie ako počas uplynulých rokov.

Zdravie:

Pozor na celkovú vyčerpanosť, oslabenie imunitného systému a kĺbový aparát, ktorý sa môže ozvať aj zo psychického dôvodu – keď sa stane, že naberiete na seba viac starostí, než dokážete uniesť.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Výťažok z mandragory a jazmín.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY