Býk na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Byk na mesiac decemberBýk:

Prognóza na rok 2019:

Býci budú od začiatku roku 2019 riešiť najmä vzťahy a medziľudské vzťahy. Ak v partnerskom vzťahu máte dlhodobý pocit, že ste ako na starej lodi, ktorá sa v neistote kolíše na rozbúrenom mori, nemajte strach z nej vystúpiť, sadnúť na záchranný čln a verte tomu, že vás privezie na krásny a slnečný ostrov.

Budete sa odpútavať od dlhodobých zlých partnerských vzťahov, či od priateľov, ktorí už nie sú priateľmi. Pre vaše znamenie, ktoré stavia na istotu, to bude veľmi ťažké, ale prinesie vám to sebaúctu a nájdenie seba samého. Ale tí, ktorí ste sami, od marca môžete nájsť životného partnera, ktorého stretnete za zaujímavých okolností. Vaša láska začne bojom a skončí happyendom a rodinou.

V pracovnej oblasti , aj keď nie ste možno úplne spokojní, predíďte pokušeniam a nástrahám a zotrvajte, lebo najneskôr do augusta vám to prinesie povýšenie, financie a istotu v kariére, ktorú vy tak veľmi potrebujete. Rýchla zmena v pracovnej oblasti, kde vás lákajú na väčší finančný zisk, by vám priniesla problémy a sklamanie. Dávajte si pozor na cestách, pri šoférovaní, nesadajte za volant, keď budete unavení, alebo budete pociťovať migrénu, ktorá vás tohto roku potrápi trochu častejšie.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

Save

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY