Gabriela

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Meno Gabriela je starozákonného, hebrejského pôvodu a v preklade znamená Boh je silný. Sú to nesmierne pôvabné, fyzicky i duševne mimoriadne príťažlivé ženy, inteligentné, sebavedomé, odvážne a neobyčajne činorodé. Gabriely  majú veľmi silnú vôľu, bohatú obrazotvornosť a intuíciu, originálne nápady. 

Gabriela

Vedia rýchlo a dobre odhadnúť ľudí, a aj vďaka vrodenému šarmu dokážu vykľučkovať zo všetkých ťažkostí. Sú prispôsobivé, dynamické, do každej činnosti sa vrhajú naplno, a keď si niečo vezmú do hlavy, vytrvalo prekonávajú všetky prekážky, až kým dosiahnu, čo si predsavzali. Gabriely sú veľmi citlivé, príliš subjektívne a ťažko sa dajú ovplyvniť.

Svoje emócie občas nedokážu ovládnuť a v nekontrolovanom záchvate zlosti vedia byť neľútostné až nemilosrdné vo vyjadreniach voči ľuďom, s ktorými nesúhlasia. Tieto ženy  majú veľký zmysel pre priateľstvo, sú nesmierne spoločenské, rady prijímajú hostí,  dokážu vytvoriť veľmi príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Milujú prepych a pompéznosť, potrpia si na reprezentatívne, okázalé vystupovanie, eleganciu a vkus. Gabriely ovplyvňujú planéty Saturn, Mars, Slnko a Pluto, ich šťastné  farby sú  biela a ružová.

womangalérie VŠETKY