Kozorožec na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Kozorožec na mesiac jún

Kozorožec

Láska a vzťahy:

V tomto období už sa zmietate v pocitoch, že naozaj by bolo dobré, aby ste mali pri sebe trvalého a láskavého partnera. Ale tým, že ste perfekcionista, viete, že ste zaneprázdnený v kariére a ešte možno ani presne neviete, kde by ste sa chceli usadiť. Ale láska plány nepozná. Preto vám onedlho cestu prekríži osoba, ktorá bude aj láskavá, ale aj silná a vy zahoríte vášňou…

Zadaní Kozorožci, v tomto období ste vnútorne veľmi nepokojní. Máte potrebu, aby všetko a všade perfektne fungovalo. Váš partner by si zaslúžil viac pozornosti. Buďte opatrní, aby sa vám stálym realizovaním vašich plánov a koníčkov vzťah nezredukoval na mŕtvy bod.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti by sa vám malo tiež relatívne dariť, ale nesmiete zaspať na vavrínoch, dať na radu falošných kolegov alebo spoločníkov a majte pod kontrolou finančný rozpočet vo vašej pracovnej oblasti.

Zdravie:

Hrozí vám oslabenie imunitného systému. Vďaka tomu vás môžu ľahšie napadnúť infekčné choroby.

Vaše minulé životy:

Moskva – umeleckí stavitelia, revolucionári, kožušníci, spisovatelia.

Japonsko – výrobca hodvábnych tkanín, gejša, mandarín, lovec perál.

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY