Blíženci na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Blíženci na mesiac september

Láska a vzťahy:

V láske je to teraz u vás náročné a premenlivé: Raz máte pocit, že je to úžasné a že vašu lásku nemôže nikto ohroziť a zrazu sa celkom nečakane môžu zjaviť pochybnosti… Ak je to tak, zamyslite sa nad tým, prečo takéto pochybnosti prišli a či je zdroj, ktorý ich ku vám vyslal, dôveryhodný: Vo vlastnom záujme verte radšej len svojmu úsudku a nenechajte sa nikým manipulovať! Ak náhodou pomýšľate na rozchod s partnerom, nič neurýchľujte – na to je vždy času dosť a je to len krajné riešenie. Skôr pouvažujte nad tým, čo by vášmu vzťahu prospelo, aby ste ho znovu oživili.  To úsilie za to určite stojí! Ak sa vám to podarí, tak zlá nálada, ktorá mnohých ovláda začiatkom mesiaca, sa postupom času môže zmeniť na ružové a láskyplné opojenie. Jeseň môže byť krajšia než ste si mysleli!

Tí, ktorí sú ešte nezadaní, môžu sa v tomto mesiaci šťastne zaľúbiť. Dokonca aj mnohé priateľstvá môžu prerásť do lásky!

Kariéra a financie:

Ak premýšľate o zmene zamestnania, alebo by ste si radi rozšírili a obohatili svoje vedomosti, prvá polovica mesiaca je na to ako stvorená. V druhej časti septembra by sa už mohli zjaviť nejaké prekážky, ktoré by vaše odhodlanie komplikovali. U mnohých Blížencov sa môže stať, že v práci dostanú nového šéfa – tak sa nebojte a predveďte svoje schopnosti!

Zdravie:

Nepodceňujte meniace sa počasie a výkyvy teplôt, pretože inak riskujete nachladnutie! Obliekajte sa primerane a radšej viac vrstvite. Ak máte nejaké zdravotné problémy, zverte sa odborníkom a neexperimentujte! V prípade, že pociťujete potrebu nejakého športu, zvážte svoje možnosti a danosti, aby ste nenarobili viac škody ako osohu!

Blíženci na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Dávajte si veľký pozor na unáhlené rozhodnutia, ku ktorým máte sklon! Mohli by ste pokaziť niečo, čo by vás neskôr mohlo veľmi mrzieť! Nerozhodujte sa na základe emócií a ak sa potrebujete rozhodnúť vo finančných alebo majetkových záležitostiach, dobre sa poraďte, aby ste neutrpeli stratu.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieBlíženci

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

Blíženec rád býva zaľúbený, ale má rád aj nezávislosť. Do ľúbostného dobrodružstva síce vloží celú svoju dušu, no jeho citový náboj rýchlo vyprchá. Muž Blíženec…...

Blíženci milujú fantáziu

Blížencov priťahujú partneri, ktorých môžu objavovať a skúmať. Ak si ich chcete získať, nechajte ich hovoriť – rozhovor s nimi je poučný a zábavný. Začnete…...

Láska Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blížencov nemajú veľký zmysel pre stále a verné vzťahy. Objekty svojej lásky dokážu rýchlo a často meniť a neraz tým spôsobujú…...

Manželstvá Blížencov

Blíženci takmer vžy milujú dvoch ľudí naraz a neradi sa medzi nimi rozhodujú. Napriek tomu môžu vytvoriť harmonické manželstvo, a to najlepšie s človekom, ktorého…...

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Vládnucou planétou tohto mužského znamenia je Merkúr. Blížencov zo živlov priťahuje vzduch. Povahovo patria k večne nepokojným až rozdvojeným sangvinikom. I keď sú húževnatí, na druhej strane…...