Škorpión na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Škorpión na mesiac september

Láska a vzťahy:

Mnohí Škorpióni teraz možno ožívajú a vo svojich predstavách a snoch spriadajú tie najúžasnejšie veci, ktoré by mohli s objektom svojich túžob prežiť. Ich túžby sú také silné a konkrétne, že by sa mohli aj splniť!

To je síce krásne a príjemné, ale ak ste zadaní a túžite po niekom inom, mali by ste na svoje odvážne predstavy radšej rýchlo zabudnúť, pretože sa môže stať, že by ste si narobili iba kopu veeeeľmi nepríjemných problémov a iba ťažko by ste potom svojej polovičke niečo vysvetľovali…

Dávajte si pozor aj na flirtovanie s inou osobou v prítomnosti svojho partnera či partnerky. Ani to nie je príjemné a partner by vám to mohol veľmi rýchlo spočítať! Nerobte teda veci, ktoré nechcete, aby iní robili vám a ak ste zadaní, tak svojho partnera radšej rozmaznávajte a zahŕňajte láskou.

Vo vlastnom záujme si dávajte pozor na svoje emócie a vznetlivú povahu a nepúšťajte sa do žiadnych hádok. Iba tak sa môžete vyhnúť nepríjemnostiam a hlúpym nedorozumeniam.

Kariéra a financie:

V práci by sa vám malo začať dariť a aj tí, ktorí si prácu hľadajú, by teraz mohli mať šťastie. Len nemajte strach. Predveďte na správnom mieste to, čo viete, aj svoje cenné skúsenosti, ktoré sa vám podarilo získať už dávnejšie.

Aj keď patríte k tým, ktorí si peniaze vedia zarobiť, nebolo by dobré spoliehať sa na to, že budete mať vždy len šťastie. Aby ste sa nedostali do nedostatku, majte prehľad o svojich výdavkoch a držte ich pod kontrolou.

Zdravie:

Ak máte problémy s kĺbmi či chrbticou, venujte im svoju pozornosť. Dobre vám urobí primeraný pohyb, plávanie aj kúpeľná liečba. Doprajte svojmu telu odpočinok a počúvajte signály, ktoré ku vám vysiela. Nepreháňajte to s aktivitami, potrebujete predovšetkým relax.

Škorpión na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Dávajte si pozor na svoje vášne a najmä na vášnivé aféry. To by vám mohlo naozaj riadne uškodiť a zamotať život! A nekonajte ani unáhlene a zbrklo. Odmenou vám môže byť zadosťučinenie, že v istej situácii, na ktorú ste dlhodobo mali odlišný názor ako ľudia okolo vás, budete mať pravdu.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieŠkorpión

Škorpión túži po maxime slasti

V posteli Škorpión často vyžaduje viac ako je jeho partner schopný dať. Od každého stretnutia očakáva maximum slasti. Disponuje nevyčerpateľnou energiou, jeho žiadostivosť je takmer…...

Láska Škorpión

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení…...

Manželstvá Škorpiónov

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení…...

Škorpión (24. október – 22. november)

Tomuto ženskému, i keď bojovnému znameniu vládne Mars. Napriek tomu, že ide o ženské znamenie, ľudia narodení v tomto znamení nemajú jemné a zženštilé spôsoby. Ich živlom je voda.…...