Blíženci na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

Blíženci:

Blíženci

Láska a vzťahy:

Blíženci, pokiaľ ide o vzťahy s partnerom, dobre si rozmyslite všetko, čo mu poviete – slová, ktoré vyslovíte, už nemožno vziať späť. Viete predsa už z minulosti, aké ťažké je napraviť to, ak nedokážete napočítať do troch, kým poviete niečo neuvážené. Niekedy už partner na vysvetľovanie ani nemusí byť zvedavý – takže pozor…

Šťastnejšie obdobie by mali mať nezadaní Blíženci – tí by mohli tento mesiac stretnúť svoju osudovú lásku – nemusia si to však hneď uvedomiť, najmä ak sa budú zameriavať iba na fyzickú stránku partnera a nebudú vnímať jeho duševno. Povýšte svoje city aj do duševnej úrovne a budete šťastnejší. Niektorí Blíženci sa môžu zaľúbiť aj na cestách a nájsť si partnera na celý život…

Kariéra a financie:

V práci môžu prísť zmeny a je možné, že aj vy sami o ne požiadate – najmä ak nie ste s niečím spokojní. Ak nie ste spokojní so svojím platom, vyčkajte na vhodnú chvíľu, keď bude mať šéf dobrú náladu a je možné, že budete aj úspešní. Pokiaľ ide o peniaze, možnože koncom mesiaca príde dobrá správa, ktorá vám trochu vylepší náladu.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Rožec 

Čo vás môže trápiť: Blížencov niekedy môže trápiť nedostatok sebadôvery a pochybnosti o vlastnom úsudku. Nechajú si radiť mnohými ľuďmi a napriek tomu, že majú bystrý úsudok, neraz vyskúšajú aj iné možnosti, než aké by sami považovali za vhodné. Často pôsobia, že sú bez vlastného presvedčenia, ale jednoducho sa prispôsobujú okolnostiam. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Rožec.

Save

Save

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY