Kozorožec na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie. Vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Kozorozec

Kozorožec

Láska a vzťahy:

Hoci vonku to láka k rôznym radovánkam a mnohí sú už v dovolenkovom opojení, Kozorožci sú naplno pohltení, či doslova zavalení pracovnými povinnosťami, ktoré ich stoja veľa energie a času. Napriek tomu, ak ste zadaní, neodsúvajte svojho partnera na druhú koľaj, aby ste namiesto letných príjemných dní oddychu nemali tichú domácnosť. Jasné, že nie vždy sú možnosti a priestor na veľké romantické gestá, ale niekedy stačí aj trochu viac pozornosti a vzťah znova ožije novou vášňou a získa potrebnú iskru. Odmenou budú nezabudnuteľné letné chvíle, plné vášne a horúcich objatí, ktoré možno prežijete aj spolu na dovolenke. Nezadaní Kozorožci by sa tiež nejakej tej ľúbostnej aférke nemali brániť. Príležitosť by mohla prísť. Napriek pracovnej zaneprázdnenosti – aj začiatkom júna. Mimoriadne divoké b to mohlo byť s Baranmi alebo Váhami. Ale pozor, v tomto prípade asi nebude také jednoduché neviazať sa! Navyše, až po uši zaľúbený Kozorožec – to je nezvyčajná a nie veľmi dobrá kombinácia…! Nezaškodí teda držať svoje emócie trochu viac pod kontrolou. Rozhodne by ste si však nemali odopierať lásku a flirt – v júni budete mať hviezdy na svojej strane a aj krátkodobá známosť môže príjemne spestriť váš život. A len tak mimochodom, zdá sa, že láska je vám súdená a že jej toto leto neuniknete!

Kariéra a financie:

V práci je to teraz náročné – nepokojná atmosféra, plno problémov na dennom poriadku a málo času na plnenie termínov a úloh. Vy však postupujte systematicky a zamerajte sa na svoj cieľ – budete úspešní. Nesmiete však nechať rozptyľovať svoju pozornosť a zamerajte sa na to, čo je podstatné. Pokiaľ ide o financie, nastáva obdobie, keď budete musieť hlbšie siahnuť do vrecka, tak sa radšej v záujme toho uskromnite a trochu viac šetrite. 

Zdravie:

Venujte trochu pozornosti svojmu životnému štýlu, obmedzte mastné jedlá a nepreháňajte to s alkoholom – aj keď letné žúry sa bez neho zrejme nezaobídu… Novú energiu vám vleje príroda, kúpanie a viac zeleniny a ovocia na tanieri. Ak vás už nejaký čas pobolieva chrbtica, problém bude v tom, že ste neustále v zhone a občas ste v psychickej nepohode. Neprepínajte svoje sily a nehazardujte so svojím zdravím – fyzickým, či psychickým. Popremýšľajte o tom, aký druh relaxu je pre vás najlepší, aby ste prišli na iné myšlienky.

Čo vám radia víly:

Odpustite si a nebuďte na seba takí tvrdí a nároční…

Možno ste si to až do tejto chvíle neuvedomili, ale v poslednej dobe ste na seba veľmi nároční a tvrdí. Dokonca je možné, že vo chvíľach, keď hovoríte sami so sebou, používate hrubé alebo hanlivé slová, ktorými urážate seba samých. To je znamenie, že ste sa ocitli na hranici niečoho, čo by bolo možné označiť slovom „sebazneužívanie“. Je to alarmujúce a treba s tým prestať – odpustite si chyby, ktorých ste sa niekedy možno dopustili a naučte sa milovať seba samých takých, akí ste – od hlavy až po päty. Sústreďme sa na svoje pozitíva, narastá naša sebaúcta a pocit napätia sa stráca. A potom príde aj zmena k lepšiemu…

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY