Škorpión na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Škorpión

Škorpión na mesiac december

Láska a vzťahy:

Bez ohľadu na to, či vianočné obdobie patrí k vašim obľúbeným, alebo nie, mali by ste tento čas tráviť so svojimi blízkymi. Tento čas si krásne užijete a na konci mesiaca môžete byť oporou pre ľudí okolo seba, ktorí môžu potrebovať vašu pomoc. Dajte svojim blízkym najavo, že vám na nich skutočne záleží a že vaša vzájomná láska je pre vás to najdôležitejšie v živote. V láske vás čaká veľa krásnych chvíľ a plno radosti. Ak patríte k tým, ktorí už nechcú žiť single, ideálne by bolo dať šancu Kozorožcovi alebo Rakovi. Dobrá rada pre všetkých Škorpiónov: Ak nechcete stratiť priazeň človeka, na ktorom vám záleží, rešpektujte jeho osobitosť a nesnažte sa ho pretvoriť na svoj vlastný obraz. Prílišná priamočiarosť, kritika a poučovanie môžu v partnerskom živote narobiť viac zla ako dobra. Pokúste sa na svojom partnerovi hľadať viac klady ako zápory.

Kariéra a financie:

Je možné, že v práci vás čaká nejaké dôležité rozhodnutie, ale nebolo by dobré, keby ste si kvôli tomu nechali kaziť predvianočnú a vianočnú náladu. Ako vždy, ani teraz nebudete mať na ružiach ustlané a úspech, ktorý dosiahnete, bude tvrdo odpracovaný a zaslúžený. Ale Šťastena bude aj tentoraz pri vás stáť. Aj keď situácia v oblasti financií možno občas vyzerá dramaticky, hviezdy sú vám momentálne naklonené – najviac po desiatom dni v mesiaci a potom celkom na záver roka.

Zdravie:

Venujte pozornosť svojmu zdraviu a dávajte si pozor na nevhodné jedlá. Veľmi vám škodia najmä tie, ktoré sú ťažké, mastné a veľa sladkého. Neplechu môže narobiť aj alkohol, najmä ak ho konzumujeme nemierne. Nepokazte si sviatky a myslite na to, že všetko treba vychutnávať s mierou. Ak máte zlú náladu, nevylievajte si ju na svojich blízkych, ale vyberte sa radšej na výlet, prechádzku, či na nejaké príjemné podujatie. Príjemné je aj stretnutie s blízkymi a priateľmi.

Rada do budúcnosti:

Nebojte sa hľadať nové spôsoby, ako si skrášliť život – nikdy na to nie je neskoro! A presne to isté platí v láske a v kariére. Majte na pamäti, že nikdy nie ste starí na lásku, ani na úspech. Ak máte nejaký dobrý nápad, nenechávajte ho bez povšimnutia.

znamenieŠkorpión

Karol

Škorpión (24. október – 22. november)

Manželstvá Škorpiónov

Láska Škorpión

Nenásytný Škorpión

Škorpión túži po maxime slasti

womangalérie VŠETKY