SPÄŤ
Aktuálne

Radosť z varenia platila aj na Valentína

Od: Henrieta Karabova 27.2.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Láska ide cez žalúdok a na Valentína to platí dvojnásobne. V polusáckej škole varenia Radosť variť preto pripravili špeciálne menu so super tajnou ingredienciou – láskou!

Radosť z varenia

Niekto si nevie nechať zájsť chuť na dobre prepečený steak, iný nedokáže odmietnuť chutný zákusok. Všetci  sa ale zhodneme na tom, že každé chutné jedlo musí byť pripravené s fantáziou a láskou. Tohto hesla  sa držali aj počas valentínskeho kurzu varenia v  škole varenia Radosť variť v Polus City Center.

Pomyselné žezlo v podobe kuchárskej varešky prevzal výnimočný hosť – prominentný slovenský šéfkuchár Martin Korbelič, ktorého meno garantovalo, že pripravené menu nielen fantasticky chutilo, ale aj vyzeralo na úrovni. Presne tak, ako sa patrí na večeru, s akou sa chce človek  blysnúť pred svojou láskou.

Podávali sa lahodné delikatesy inšpirované krajinou galského kohúta. Účastníci kurzu si mohli pochutiť  na prvotriednej pečeni Foie gras či na chutných rybích špecialitách. Na svoje si prišli aj milovníci netradičných príloh a prvotriednej čokolády.

Radosť z varenia

Ak máte záujem o nové gastronomické trendy, zábavné varenie , máte chuť spoznať osobne kulinárske osobnosti  a nestihli ste  práve tento kurz, nemusíte vešať kuchársku zásteru na klinec. Svoje kulinárske zručnosti si môžete prísť do Polusu  vycibriť aj na ďalších kurzoch. Počas celého roku pre vás pripravuje a ponúka škola varenia v Poluse  nové kurzy, zaujímavé témy a hlavne  kulinársky entuziazmus .   

Škola  varenia -Radosť variť je vlastný neziskový, edukačný  koncept nákupného centra, je to prvá nekomerčná škola varenia na Slovensku a zároveň prvý projekt tohto druhu v celom stredoeurópskom regióne. Z roka na rok rastie nielen zoznam jej lektorov a sýtych účastníkov, ale aj tematický rozsah, reflektujúci to najlahodnejšie z našej i svetovej kuchyne.

Viac informácií, ako aj aktuálny rozvrh kurzov, nájdete na webovej stránke Polus City Center a na Facebook fanpage Radosť variť – Škola varenia v Polus. Na vaše prípadné otázky o konkrétnych kurzoch či o možnosti zakúpenia darčekových poukážok radi odpovedia na  e-mailovej adrese:  varenie@poluscitycenter.sk

http://www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/skola-varenia/aktualne-temy

https://www.facebook.com/Rados%C5%A5-vari%C5%A5-%C5%A0kola-varenia-v-Poluse-385122158288878/?ref=bookmarks

FOTO: Daša Šimeková

womangalérie VŠETKY