Čo je nové v móde? Návrat do rôznych období i krajín

Leto je sezónou dovoleniek, počas ktorých cestujeme, navštevujeme zahraničné krajiny, spoznávame kultúru iných národov. Jar je obdobím, kedy tieto výlety pripravujeme a tešíme sa na ne. Prečo ich nepretaviť do oblečenia, ktoré dáme na seba?

nové v móde

Slobodaaaa!

A to stále nie je všetko. Viete, čo je na dovolenkovom období najlepšie a najintenzívnejšie? Pocit slobody! Ako to vyzerá, keď sa do slobody oblečieme? Jarné a letné módne kúsky sú inšpirované nielen rôznymi krajinami sveta a estetikou, ktorá je v nich bežná, ale aj rôznymi časovými obdobiami.  Absolútnym hitom v dámskej i pánskej kolekcii sú jasné farby. U žien je to limetová kapsulová kolekcia, kombinácia neónovej so vzorom hadej kože, zatiaľ čo v pánskej kolekcii sa jedná o kombináciu fialovej s limetovou zelenou.

Neformálne a vintage

Fanúšikovia neformálneho a vintage štýlu si tu tiež nájdu svoje modely. Menčestrové bundy, tričká „s tetovaním“ a mexickými grafickými motívmi by nemali chýbať v skrini žiadnej z nás.

Mužské voľnočasové oblečenie je založené na tlmených farbách – burgundskej, tmavo modrej, béžovej a melanžovej šedej. Novinkou je osviežujúca farba mäty, ktorá vynikne na mikinách a tričkách.

Kombinácie, ktoré očaria

Zaujímavá je kombinácia neónovej zelenej so vzorom hadej kože, v pánskych kolekciách pozitívne prekvapuje fialová s limetovou zelenou. Fanúšikovia neformálneho a vintage štýlu si tu tiež nájdu svoje modely. Stále je trendy vrstvený retro-športový štýl, ale aj prepracovaná klasika založená na zvieracích a šatkových potlačiach.

Mohlo by vás zaujímať

Život môže byť zdravý a farebný aj vďaka pančuchám!

Mnoho žien pozná po ťažkom dlhom dni nepríjemné príznaky, ako sú ťažké a unavené nohy, kŕče v lýtkach a opuchy členkov alebo až celých lýtok. Tieto zjavné príznaky … Čítaj ďaľej

Veľký návrat menčestru

Hitom jarných i letných dní bude menčester, ktorý sa v tejto sezóne vracia v podobe úzkych sukní, oversize košieľ a búnd. Kolekcie obsahujú veľa inšpirácií odvodených od štýlu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Tričká so silnými sloganmi a dlhé, skladané sukne sú stále in. Novinkou sú topy a spodné časti s geometrickými mikro-vzormi, spomienky na estetiku 60. a 70. rokov.  Jednoducho – isté je, že každý si tu nájde niečo pre seba.

Foto: HOUSE