Líčenie pod okuliare

Líčenie pod okuliareExtravagantná tmavovláska!

Viete, ako sa nalíčiť, ak skrývate oči za sklami okuliarov? Poradíme Vám niekoľko tipov pri líčení a predstavíme zaujímavé rámy. Vizážista Tomáš Vida vám poradí, ako sa stať extravagantnou tmavovláskou.

Pleť

Začínajte vždy odlíčením. Je to najlepší základ pre kvalitné líčenie. Čistiaca micelárna voda šetrne čistí v jednom kroku tvár, oči aj pery bez nadmerného trenia pokožky. Ďalším krokom je nanesenie bázy; tá vyhladí pleť, vyplní vrásky a póry a zabráni usadzovaniu make-upu. Zdokonaľuje tiež jeho vzhľad a zvyšuje odolnosť počas celého dňa. Make-up zabezpečí dlhodobú hydratáciu. Veľmi jemná textúra pleť okamžite zjednotí a rozjasní. Všetko zafixujte transparentným fixačným púdrom. Dosiahnete zamatový vzhľad a zabránite vzniku mastného pocitu počas dňa. Na záver aplikujte farbu na líčka, kombinácia matných a rozjasňujúcich odtieňov vymodeluje tvár, dodá jej prirodzené zafarbenie a zdravý nádych.

Oči

Najprv použite dlhotrvajúcu bázu pod očné tiene, ktorá dokonale zmatní očné okolie a pripraví ho na aplikáciu očných tieňov. Pri líčení pod červený rám naneste na celé pohyblivé očné viečko penový očný tieň. Oči zvýraznite linkou. Fialové hodvábne očné tiene použite pod čierne rámy. Posledným krokom je riasenka, ktorá dokonale zvýrazní líčenie očí pod okuliarmi.

Tip:

Penové očné tiene majú ľahkú, veľmi jemnú penovú konzistencia a dokonale priľnú k povrchu viečka, čím sa zabezpečí ich dlhotrvajúci efekt. Sú vodoodolné a majú dlhotrvajúci efekt, a preto sú vhodné pre líčenie pod okuliare. Obsahujú drobné trblietavé čiastočky, ktoré vytvárajú nádherné odlesky. Jednoducho a rýchlo sa nanášajú, môžete ich aplikovať aj prstami.

Líčenie pod okuliarePery

Výrazné červené pery môžete zladiť s extravagantným červeným rámom. Použite najprv rúž a potom lesk. Pri čiernom ráme nechajte vyniknúť oči a pery vyplňte nevtieravou kombináciou rúžu a lesku.

Tip vizážistu Tomáša Vidu:

Ak sa rozhodnete pre výrazný červený rám, líčenie očí by malo byť veľmi jemné. Pri čiernom môžete experimentovať s farbami, napríklad kombinovať fialové odtiene.

Použité produkty – Dermacol
Čistiaca micelárna voda ELIXIR
Vyhladzujúca báza pod make-up SATIN
Dlhotrvajúca báza pod očné tiene
Hydratačný make-up s výťažkom z orchidey IMPERIAL, odtieň PALE
Dlhotrvácny make-up s výťažkami z kaviáru a zdokonaľujúci korektor, odtieň FAIR
Transparentný fixačný púder, odtieň LIGHT
Dvojfarebná lícenka, č. 3, 4,99 eur

 

Červený rám

Penové očné tiene s mesačným trblietaním, č. 10
Báza pod riasenku pre objem a predĺženie Lash Booster
Riasenka pre predĺženie a zhustenie rias 1000 Lashes Volume Build Up Mascara
Kajalová ceruzka a očné tiene 2v1
Jemná ceruzka na zvýraznenie obočia č. 1
Hydratačný rúž s vôňou šťavnatého lichi, č. 8
Briliantový lesk na pery, č. 7

Čierny rám

Perlové sypké očné tiene, č. 12
Očné tiene Satin Duo, č. 3
Hydratačný rúž s vôňou šťavnatého lichi, č. 1
Lesk na pery s trblietkami, č. 4

Okuliare: optika IOKO, Bratislava
Šaty: VELIS NOLIS
Vizážista: Tomáš Vida/Dermacol
Foto: Dermacol