Tento slovenský výrobok nám vyrazil dych

Máte radi kvalitné slovenské kozmetické výrobky?

Rozhodli sme sa, že dnes sa na jeden pozrieme zblízka.

Zaujímalo nás či existuje účinný prípravok, ktorý by sme mohli použiť na kožné infekcie, jazvy, celulitídu, vrásky a pritom by sa odlišoval od všetkých ostatných produktov.

Buďme k sebe úprimní. Prípravkov, ktoré nám sľubujú „zázračné“ účinky je na dnešnom trhu viac ako by bolo potrebné. Ohúria nás svojim balením, zaplatíme za ne, používame ich podľa návodu, efekt sa nedostaví a my sme sklamaní.

Natrafili sme ale na Niagara sérum, ktoré nás zaujalo svojím jedinečným zložením. Sérum vzniklo a je unikátnym produktom určeným na jazvy, otvorené rany a ďalšie kožné problémy. Je vytvorené bez ohľadu na náklady a najmä ide o Slovenský produkt.

slovenský výrobok

 

Zisťovali sme, čo je hlavnou zložkou Niagara séra. Je to kozie mlieko, ktoré sa po narodení mláďaťa odoberie do dvoch hodín. Doba odoberania je veľmi dôležitá, pretože podiel účinných látok s postupujúcim časom po pôrode výrazne klesá. Obmedzené je aj množstvo tohto kvalitného mlieka, ktorého je v porovnaní s kravským oveľa menej. Aj preto je Niagara sérum také vzácne a ročne sa vyrába len v obmedzených kusoch.

slovenský výrobok

Niagara sérum podporuje vznik nových buniek v pokožke výlučne prírodnou cestou. Nikdy totiž neprišlo do styku so žiadnou chémiou. Okrem vzácneho mlieka, ktoré tvorí „gro“ produktu obsahuje aj D- panthenol, kyselinu hyalurónovú, avokádový olej či kadidlovník indický.

Čo sme zistili? Pre koho je sérum určené?

  1. Pre ľudí, ktorých trápia hlboké a drobné vrásky. Niagara sérum preniká hlboko pod pokožku, kde podporuje vznik nových buniek. Nové a zdravé bunky= krásna pleť 

slovenský výrobok

  1. Pre ľudí, ktorí majú na svojom tele jazvy. Niagara sérum pôsobí na pokožku zvnútra. Preto je vhodné použiť ho aj na jazvy- zahojené poranenia kože.

slovenský výrobok

  1. Pre ľudí, u ktorých sa objavila celulitída. Ide o poruchu podkožného tkaniva, kde dochádza k strate pružnosti a kvality kože. Ako sme už písali, Niagara sérum podporuje vznik nových buniek v pokožke, a preto je vhodné použiť ho aj pri tak rozšírenom probléme ako je celulitída.

slovenský výrobok

  1. Na otvorené rany. Výrobcovia Niagara séra sú si svojimi účinkami a bezpečnosťou tak istí, že ho odporúčajú použiť aj do otvorených rán. Môže za to fakt, že ide o kvalitné 100%- ne prírodné zloženie, ktoré podporuje vznik nových buniek v pokožke.

 slovenský výrobok

  1. Pre ľudí, ktorí si chcú vybudovať imunitu pokožky. Áno, aj pokožka má svoj imunitný systém. Ten je navyše kľúčom k zdravej a dobre vyzerajúcej pokožke. 

Viac sa o Niagara sérum dočítate TU

Len s týmto špeciálnym kódom môžete na Niagara sérum získať teraz zľavu vo výške 40 eur.

slovenský výrobok