SPÄŤ
Topánkové hity

Nežné balerínky s marketérkou Martinou

Od: Henrieta Karabova 11.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Kto povedal, že na rande musíme chodiť len vo vysokých podpätkoch? Pri prechádzke vydláždenou ulicou by sa vám nekráčalo asi najpohodlnejšie. Čo takto obuť si nežné červené baleríny z koženej kolekcie Lasocki od CCC? Na romantické potulky ruka v ruke sú podľa nás ako stvorené.

Nežné balerínky

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Máj – lásky čas  

👠 Dnes testuje: marketérka Martina   

👠 Topánky: Lasocki od CCC 24,95 €

 

Našou ďalšou testujúcou je vyštudovaná architektka Martina. Navrhovanie interiérov zostalo len jej koníčkom a dnes pláva vo vodách dynamickejšieho marketingu. Vo svojom voľnom čase sa zaujíma o environmentálne témy a takisto si rada zašportuje. Popri obľúbenom volejbale a turistike aktuálne plánuje vyskúšať tenis. Ale ako to vyzerá v šatníku takejto aktívnej ženy? „Mám rada jednoduché veci, ktoré sú tak trochu nadčasové. Preto sa mi stane, že ak je oblečenie dostatočne kvalitné, zostáva v mojej skrini aj niekoľko sezón. Občas sa rada oblečiem aj elegantne a rafinovane žensky. Ale oveľa častejšie skončím pri pohodlnej, ležérnej móde,“ prezrádza na seba sympatická červenovláska. 

 

Martina na oživenie jednoduchého šatníka z času na čas siahne po výstrelkoch. Či už v podobe romantického kúsku, originálneho dezénu a úplne najčastejšie – po výraznom farebnom akcente. „Presne takto sa správam aj pri výbere topánok. Čierne musia byť, keďže sú ľahučko kombinovateľné takmer so všetkým. Ale ak „stretnem“ nejaké výrazne farebné topánočky, moje srdce neodolá,“ vysvetľuje.

Nežné balerínky     Nežné balerínky

Výber topánok

„Pri výbere topánok je pre mňa najdôležitejšia pohodlnosť. Mali by byť mäkké, poddajné a na nohe sedieť ako uliate. Rada chodím peši, a to je možné naozaj len v pohodlných topánkach. Navyše, záleží mi aj na tom, aby boli krásne, zaujímavé, originálne, aspoň v niektorom aspekte,“ prezrádza Martina svoje nároky na obutie. Čo myslíte – splnia ich naše baleríny?

„Tieto červené krásky ma oslovili hneď na prvý pohľad. Jednoduché balerínky s niekoľkými zaujímavými detailmi sa mi hneď zapáčili – výrazné švy, mašlička, aj športová podrážka. Skrátka z každého rožka troška. To je presne môj štýl. A ešte k tomu jasne červené! No a keď som si ich obula, už bolo rozhodnuté. Sú mäkké, pohodlné, prispôsobivé. Sú moje!“  teší sa Martina zo svojho úlovku.

Nežné balerínky

Vyhodnotenie:

Vyzerá to tak, že naša testujúca si vďaka našej pravidelnej rubrike našla „svoje“ topánky. K čomu si ich najbližšie obuje? „Topánky sú vhodné na bežné každodenné nosenie do práce, na stretnutia s kamoškami. Pri vhodnom oblečení mi určite poslúžia aj na slávnostnejšiu udalosť, na koncert či do divadla. Najmä v kombinácii s farebne zladenou kabelkou,“ dodáva Martina.

Celkový dojem:

Nežné balerínky👠 Materiál: 5

👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 5

👠 Variabilita nosenia: 4

👠 Módnosť: 4

 

Model z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 24,95 € a kabelku z línie Jenny Fairy za 11,95 €.

womangalérie VŠETKY