Čo je sexi na mužskom chvoste?

Sú vyčesané chvosty či iné výčesy u mužov sexi, alebo skôr smiešne?

Názory na to, čo je sexi, a čo nie, sa značne rozchádzajú. Neraz si ženy myslia, že niečo, čo majú, robia, alebo nosia, je nekonečne sexi, zatiaľ čo muži majú na vec úplne odlišný názor. Aj muži však často žijú v omyle a myslia si, že sú neodolateľní v niečom, čo im vôbec nepristane, alebo čo sa ženám nepáči. Tak ako je to vlastne? Takto to vidí Lenka:

muž s chvostom

 Čo ženy považujú za sexi?

Neviem, či je to čudná móda, alebo som čudný ja, ale nejako si neviem zvyknúť na módu, že niektorí muži, ktorí majú dlhšie vlasy, si ich sťahujú gumičkou do chvosta, alebo si ich  češú do rôznych, neraz až prapodivných uzlíkov a iných pseudoumeleckých diel. Páči sa to vôbec ženám? Alebo si to len muži myslia, že by sa im to mohlo páčiť…?

Igor

Milý Igor,

asi Ťa sklamem, ale na túto otázku asi nejestvuje jednoznačná odpoveď. Pretože to, čo na niektorom mužovi môže byť nekonečne sexi a neodolateľné, na ďalšom môže vyzerať naozaj otrasne.  Áno, bez okolkov sa priznám, že urastený a vyšportovaný muž, ktorý má primerane husté a pestované vlasy, môže byť s dlhšími vlasmi, ktoré sú len tak ledabolo uviazané do chvosta, veľmi, veľmi sexi. Mimochodom, predstava, že v intímnych chvíľach môžeme zaboriť svoje prsty do mužskej hrivy, je tiež poriadne vzrušujúca… 😛  Ak si však takýmto spôsobom chce vylepšiť  svoj imidž “týpek” so značne preriedeným a navyše neudržiavaným vlasovým porastom, ktorý s takýmto chvostíkom pripomína skôr utopenú myš, zrejme z neho nejaký veľký lámač ženských sŕdc nebude… 😛  Samozrejme, jeden nikdy nevie, čo komu ulahodí!
Takže áno, mužské vlasy učesané do chvosta, môžu byť niekedy veľmi vzrušujúce,  ale na niekom aj dosť odpudzujúce – na tom sa asi zhodnú všetky ženy. Nech sa však snažím a pýtam koľko chcem, zatiaľ neviem o žiadnej obdivovateľke mužských zasponkovaných a čudne zagumičkovaných uzlov, ktoré niekedy vyzerajú naozaj dooooosť neobvykle. Možno sa mýlim, ale myslím si, že veľmi mužné a sexi to teda nie je… 😎 

Lenka